Kaczo-mysi świat na papierze | Styczeń 2023 [zapowiedzi]

0
319
źródło: pixabay.com

Jakie kaczo-mysie premiery komiksowe są planowane przez Egmont Polska na styczeń 2023?

Magazyn Kaczor Donald

Kaczor Donald to czasopismo pełne humoru. W każdym numerze czytelnik znajdzie ponad 40 stron zabawnych komiksów z przygodami wiecznego pechowca Donalda i trójki jego niesfornych siostrzeńców. Nie zabraknie też przygód bogatego wujka Sknerusa, pomysłowego wynalazcy Diodaka, szczęściarza Gogusia czy niezdary Dziobasa. Prawdziwy miłośnik Kaczora doceni, że w tym gronie spotka śpiocha i łakomczucha Gęgula i Babcię Kaczkę, mistrzynię słodkich wypieków. Będzie też Miki Goofy! Pierwszy numer w tym roku można zamówić na stronie egmont.pl.

źródło: egmont.pl

Seria Gigant Poleca Extra

Zbiór najlepszych, a zarazem najbardziej detektywistycznych komiksów z Kaczorem Donaldem Myszką Miki. Pierwszy tom zatytułowany GALAXY II jest można kupić w przedsprzedaży, a premiera zaplanowana została na 17 stycznia.

źródło: egmont.pl

Seria Gigant Poleca

Przedstawiamy Sknerusa McKwacza: wizjonera, skąpca, poszukiwacza skarbów, biznesmena i głowę rodziny! Minęło 75 lat, a najbogatszy kaczor świata wciąż nie przestaje zaskakiwać! Pierwszy tom zatytułowany Złoty jubileusz można kupić w przedsprzedaży, a premiera zaplanowana została na 20 stycznia.

źródło: egmont.pl

Cykl Kaczogród

Niniejszy album zawiera komiksy Carla Barksa z lat 1945–1946. Ptak z tytułowej opowieści ma na imię Joe, a jego dziób skrywa niewyparzony język, który wyjątkowo daje się we znaki Donaldowi. Z kolei w komiksie Mądry pies kaczory postanawiają przyjąć pod swój dach kudłatego czworonoga. Kaczor upiera się, że zwierzę musi mieć rodowód i należeć do najinteligentniejszej rasy na świecie. Wszystko oczywiście toczy się zupełnie inaczej, niż sobie wyobrażał. Zwierząt jest w tym zbiorze więcej. Album zatytułowany Papuga z Singapuru i inne historie z lat 1945–1946 można kupić w przedsprzedaży, a premiera zaplanowana została na 25 stycznia.

źródło: egmont.pl
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments