Mysie i kacze komiksy – jakie i gdzie kupować?

0
401
źródło: unsplash.com

W dzisiejszych czasach jest bardzo ciężko ze sprzedażą mysich i kaczych komiksów w Polsce.

Nie ma co ukrywać, że sprzedaż disney’owskich komiksów w naszym kraju jest bardzo nieciekawa. Wierni fani oraz kolekcjonerzy już od dawna drżą o ich ukochane tytuły i zadają sobie takie pytania, jak „czy będą dalej wydawane?”, „a jeśli tak – to jak często?„ ” i inne. Istnieje też drugi problem, a raczej niewiedza. Nie każdy wie jakie dokładnie, na ten moment, można kupić komiksy i gdzie.
Teraz się dowiecie.

Magazyn Kaczor Donald

Na ten moment najważniejszy jest kultowy magazyn Kaczor Donald, który jeszcze nie tak dawno był tygodnikiem. Wszystko się zmieniło przez niski zysk i… „zabawki”, które nie są nikomu potrzebne i zasłaniają całość. Przez to na pierwszy rzut oka, chociażby w kiosku, nie wiemy, że to jest ten Kaczor Donald. Żeby chociaż zabawki były związane z naszymi ukochanymi bohaterami…

źródło: Egmont.pl
Cóż, tak czy inaczej, słynne czasopismo możemy kupić na stronie Egmont.pl.

GigantGigant PolecaGigant Poleca EXTRA i Gigant MAMUT 

Szczerze powiedziawszy to Giganty mają się całkiem nieźle i nie tracą swej popularności. Dla przykładu, Egmont Polska postanowiło wydawać kolekcję w ramach Gigant Poleca EXTRA – Agenci i Detektywi. Okazało się być to strzałem w dziesiątkę, gdyż czytelnicy naprawdę kupują tę pozycję literacką.

źródło: Egmont.pl
Wy także możecie, oczywiście, zakupić na stronie Egmont.pl.
Kaczogród oraz Wujek Sknerus i Kaczor Donald

W kategorii Kaczogród znaleźć można tomy autorstwa Carla Barksa i Dona Rosy. Owszem, Wujek Sknerus i Kaczor Donald już dawno ogłosiło swój wielki finał, aczkolwiek poszczególne tomy można cały czas kupować. Na szczęście.

źródło: Egmont.pl
Te piękne, kacze wręcz petardy, kupicie na stronie Egmont.pl.
Miki według znanych europejskich twórców

Na ten moment jest to absolutna nowość, do której jeszcze nie każdy się przekonał. Choć warto dać temu szansę. Mowa tu o nowych obliczach Myszki Miki, czyli kolekcji dzieł znanych europejskich rysowników. No i, w końcu, coś „mysiego”.

źródło: Egmont.pl
Mysi cykl kupić możecie, tradycyjnie, na stronie Egmont.pl.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments