Kaczo-mysi świat na papierze | Wakacje 2022 [zapowiedzi]

0
277
źródło: pixabay.com

W wakacje 2022 roku doczekamy się kilku kaczo-mysich premier komiksowych wydanych przez Egmont Polska.

Seria Gigant Poleca 

22 lipca 2022 roku ukaże się piąty tom serii Gigant Poleca – Cisza na morzu. Przeczytamy między innymi historię Diodaka, który zbudował dla Kwakerfellera jacht i zaprosił DonaldaDaisy oraz Gogusia na wspólny rejs. Wszyscy świetnie się bawili… do czasu. Piąty tom można kupić na stronie egmont.pl.

źródło: egmont.pl

Seria Gigant Poleca Extra

W tym samym dniu ukaże się także trzeci tom serii Gigant Poleca Extra – GALAXY. Zbiór najlepszych… a właściwie: galaktycznych komiksów z KaczoremMikimSknerusem i nie tylko. Trzeci tom kupić można na stronie egmont.pl.

źródło: egmont.pl

Cykl Kaczogród

Pod koniec pierwszego wakacyjnego miesiąca, a dokładnie 27 lipca, dostaniemy następną część cyklu Kaczogród autorstwa Carla Barksa. Będzie to Ogromna maszyna i inne historie z lat 1959-1960Bracia Be skonstruowali ogromną maszynę w celu okradzenia skarbca Sknerusa McKwacza, a przecież jest tam – według nich – co kraść! Tę część można kupić na stronie egmont.pl.

źródło: egmont.pl

Cykl Czarodzieje i ich dzieje

Pod koniec drugiego wakacyjnego miesiąca, a dokładnie 24 sierpnia, swoją premierę będzie miał drugi tom cyklu Czarodzieje i ich dzieje. W kolejnej części główni bohaterowie wciąż zbierają elementy wielkiej zbroi, która pozwoli ocalić Minnie i położyć kres mrocznej erze. Ale nawet powodzenie tej misji nie oznacza końca kłopotów, w głębi podziemnych jaskiń drzemie bowiem groźna pradawna istota. Jeśli się przebudzi, Miki i przyjaciele będą musieli podróżować do innych wymiarów w czasie i przestrzeni, żeby się jej przeciwstawić. A taka walka może nie do poznania odmienić oblicze świata… Drugi tom cyklu Czarodzieje i ich dzieje można kupić na stronie egmont.pl.

źródło: egmont.pl
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments