Co już wiemy o czwartej części „Kingdom Hearts”?

0
523

Square Enix świętuje dwudziestolecie serii gier wideo – Kingdom Hearts. Pojawiła się właśnie zapowiedź czwartej części.

Przypomnijmy, iż Kingdom Hearts jest jedną z najpopularniejszych marek w grach wideo, która sprawnie miesza światy z bajek Disneya i styl gry jRPG pokroju Final Fantasy. To wszystko sprawiło, iż od dwudziestu lat mamy do czynienia wręcz z fantastycznym uniwersum, którego popularność absolutnie nie maleje.

Kingdom Hearts 4 

Na początku kwietnia twórcy ze Square Enix, z okazji dwudziestych urodzin cyklu, zapowiedzieli nowy rozdział sagi. Pojawił się już pierwszy zwiastun i dzięki temu dowiedzieliśmy się wiele o fabule. Otóż, główny bohater Sora będzie walczył z ogromnym przeciwnikiem w świecie Quadratum – znanym nam już z trzeciej części gry. No i, chyba najważniejsze, wrócą takie postacie, jak Goofy i Kaczor Donald.

Premiera

Square Enix poinformowało, iż Kingdom Hearts 4 będzie działać na silniku Unreal Engine 5. To oznacza, iż gra jest tak naprawdę na wczesnym etapie produkcji, a premiera może się odbyć… za kilka lat. Aczkolwiek autorzy zdradzili, że nie mogą się doczekać, aż przekażą fanom serii kolejne informacje. Kiedy je dostaniem
y? Prawdopodobnie niebawem.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments