Zaczytana jesień, czyli najlepsze książki na chłodne wieczory

Fot. Diana Łętocha

Wakacje dobiegły końca, upalne dni odeszły w niepamięć, a wokół można dostrzec pierwsze zeschnięte liście. Oto nadeszła – chłodna jesień ! Przed nami długie wieczory, idealne, by zaszyć się w łóżku pod kocykiem, z kubkiem gorącego kakaa i fascynującą książką. Jaką? Poniżej przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji.

Życie Cię kocha!

Jako, że jesień kojarzy się z depresją, polecamy książkę pełną optymizmu, który z pewnością i wam się udzieli! Życie Cię kocha, Lili Anny Niemczynow jest inspirującą, zabawną, a także skłaniającą do refleksji książką dla kobiet w każdym wieku. Zawiera liczne afirmacje, które dodadzą wam wiary w siebie i sprawią, że w końcu docenicie to, co zesłał Wam los.

Nie ma jak u mamy!

Wszędzie dobrze, ale w domu – najlepiej! To zdanie nabiera mocy, szczególnie, gdy leżymy pod wyżej wspomnianym kocykiem z kubkiem kakao w ręku. Najlepiej, gdy obok czeka jeszcze kawałek domowego, zrobionego przez mamę ciasta! Książka Nie ma jak u mamy Magdaleny Witkiewicz przypomni Wam cudowne chwile spędzone z rodziną i sprawi, że docenimy naszych bliskich. Jest pełna humoru, jak i optymizmu.

Bez wyrzeczeń!

A propos ciasta… Kawałeczek jeszcze nikomu nie zaszkodził, ale na co dzień lepiej jeść nieco zdrowiej, prawda? Jeśli jednak jesteście łakomczuchami, a dzień bez słodyczy jest dniem straconym – sięgnijcie po książkę Weroniki Madejskiej Bez glutenu, bez wyrzeczeń! Dzięki niej odchudzicie popularne, słodkie pyszności, a także dowiecie się, jak zrobić domowy chleb czy nietypową owsiankę. Znajdzie się też coś na rozgrzanie w chłodne dni, a może nawet odkryjecie w sobie nową pasję, jaką jest gotowanie? Brzmi kusząco!

Fot. Diana Łętocha

Sztuka słyszenia bicia serca

To idealna propozycja dla marzycieli, oderwanych od świata. Książka Sztuka słyszenia bicia serca Jana-Philippa Sendkera pełna jest magii i niezwykłych zdarzeń. To historia niosąca radość, wiarę i ukojenie. Zrelaksuje was lepiej, niż joga, o której również mowa w książce.

Obsesja na punkcie tej książki

Niektórzy, zamiast czytać o szczęściu innych, wolą przeżyć odrobinę grozy i dreszczyku. Dla takich ewenementów mamy coś specjalnego – książkę Obsesja Tary Isabell Burton. Co was czeka? Wciągająca już od pierwszych stron historia, która zapowiada coś złego – bardzo złego…

Fot. Diana Łętocha

Zła książka

Marzy wam się, żeby trochę poszaleć, pogrzeszyć? A może zastanawialiście się, jakby to było mieć mnóstwo pieniędzy i czasu dla siebie? Sięgnijcie po książkę Zła Chloe Esposito. Bohaterka lektury zdecydowanie jest złą kobietą, której nic nie jest obce. Spełnia wszystkie swoje zachcianki i fantazje. Po przeczytaniu będziecie wiedzieć, czy na pewno chcielibyście przejść na złą stronę mocy…

Dzisiaj śpisz ze mną

A jeśli już o grzechu mowa… Mamy propozycję dla samotnych, albo dla tych, którzy czują monotonie w swoim związku. Książka Dzisiaj śpisz ze mną Anny Szczypczyńskiej. Obnaża kobiece pragnienia i rozgrzewa lepiej, niż kakałko parujące w waszych kubkach. Przy tej książce tak szybko nie zaśniecie…

Fot. Diana Łętocha

Wakacje, wracajcie…

Jesień jest piękna, jednak mało w niej słońca. Jeśli brakuje wam upalnych dni, sięgnijcie pełne ciepła książki Krystyny Mirek, szczególnie po Wakacje all inclusive, czy Francuską opowieść. Za sprawą tych lektur powrócicie do słonecznych krain, do wyboru Grecja lub Francja. Obie książki zawierają liczne opisy pięknych krajobrazów oraz historie kilku par. Jest w nich szczęście oraz liczne problemy dnia codziennego.

Książki na chłodne wieczory

My już zaproponowaliśmy książki na chłodne wieczory, teraz kolej na Wasz ruch. Która z książek przekonała Was najbardziej i będzie tą idealną ?