Top książki dla kobiet na 2020!

Top książki dla kobiet na 2020
fot. Diana Łętocha

Rozpoczął się nowy rok, a wraz z nim wiele noworocznych postanowień. Do najpopularniejszych należą: zrzucenie paru kilo z wagi, nauka języka obcego i zmiana nastawienia na bardziej optymistyczne. Wszystkie są w porządku i serdecznie je polecamy, jednak nie zapominajcie dopisać jeszcze jednego, najcenniejszego postanowienia, które brzmi: przeczytam więcej książek w 2020 roku! Poznajcie Top książki dla kobiet na 2020!

Co warto przeczytać? Książki idealne na wiosnę

Wiosna to czas zmian i nowego początku – natura budzi się do życia, a my wraz z nią. Na zewnątrz robi się cieplej, piękniej, więc więcej nam się chce. Warto więc wykorzystać ten czas na zmianę nawyków żywieniowych oraz na wprowadzenie więcej sportu. W osiągnięciu celu pomoże Wam m.in. książka Beaty Abramczyk Hashimoto – Droga do uzdrowienia siebie, w której znajdziecie cenne rady, sugestie i wskazówki, a także przykładowe przepisy. Więcej przepisów na zdrowe dania i desery znajdziecie natomiast w książce Weroniki Madejskiej Bez glutenu, bez wyrzeczeń, dzięki której zaskoczycie bliskich prostymi, a efektownymi pysznościami.

Warto także zmienić swoje nastawienie – jeśli jesteś pesymistką, zaopatrz się w książkę Anny Niemczynow – Życie Cię kocha, Lili!. Jestem pewna, że tytułowa bohaterka przypadnie Ci do gustu i nada koloru twojemu życiu 🙂

fot. Diana Łętocha

Lato

Z czym kojarzy nam się lato? Oczywiście, z wakacjami! Błogi relaks, upał i szum morza – to zagwarantują Wam książki Krystyny Mirek Wakacje all inclusive oraz Francuska opowieść. Przeniesiecie się w cudowne krajobrazy i poczujecie klimat Grecji oraz Francji. Bonjour!

Jesień

O tej porze roku robi się chłodno, a ludzie mają skłonności do smutków. Marzymy więc o chwili spokoju otulone puchatym kocykiem, z aromatycznym kakałkiem w dłoni i inspirującą, dodającą optymizmu książką. Idealną propozycją będzie więc typowo jesienna powieść Krystyny Mirek o enigmatycznej nazwie Światło Gwiazd. Ciekawi bohaterowie, różne problemy dnia codziennego i wiele cennych tematów skłaniających do refleksji.

Są jednak i takie kobiety, które lubią poczuć dreszczyk emocji. I dla Was coś mamy – wyjątkową książkę B.A. Paris Za zamkniętymi drzwiami. Ten thriller dostarczy Wam wielu przeżyć i zaskakujących zwrotów akcji. Strach, lęk, zaciekawienie i napięcie – to otrzymacie w pakiecie.

Zima

Jak zima, to i chłód, a jak chłód – to konieczne jest coś na rozgrzanie! I niekoniecznie chodzi o herbatkę, bo lepiej ogrzeje was… Romans. Idealnym pomysłem będzie więc lektura Anny Szczypczyńskiej Dzisiaj śpisz ze mną. Historia bohaterki pozwoli Wam na nowo poczuć emocje związane z zauroczeniem i bliskością. Szczególnie polecana dla kobiet znudzonych rutyną w związku bądź dla tych samotnych.

fot. Diana Łętocha

Zima to jednak nie tylko mróz, ale i oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę! Dla tych, które kochają atmosferę i klimat świąt polecam książkę Magdaleny Witkiewicz Uwierz w Mikołaja!. Wielu bohaterów, wiele różnych wizji świąt. Historie pełne optymizmu i ciepłych uczuć, że ho ho ho!

Top książki dla kobiet na 2020

Oto nasze Top książki dla kobiet na 2020! A jaki jest Wasz książkowy must have? 🙂