Sierpień – premiery kinowe

Fot. YouTube

Przed nami druga połowa wakacji. Warto dobrze wykorzystać pozostały, wolny czas i zafundować sobie letni seans. Sierpień zapowiada się naprawdę dobrze dla wszystkich kinomaniaków!

2 sierpnia: Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw

Fot. YouTube

Praktycznie od początku miesiąca w kinach możemy oglądać film Davida Leitcha Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw. Kto jeszcze nie widział, niech szybko nadrabia! Czego możemy się spodziewać po najnowszym spin-offie popularnej serii? Nie zobaczymy już Vina Diesla wcielającego się w główną postać – Dominica Toretto. W tej części królują jego rywale Hobbs i Shaw – równie szybcy i wściekli!

9 sierpnia: Toy Story 4

Od dzisiaj (09.08) w kinach wyświetlana jest czwarta część filmu Josha Cooleya Toy Story. W tej części Pixar przedstawia nam przygody dobrze znanej paczki Chudego, Buzza, Jessie, Cienkiego, Rexa, Hamma i… nowej zabawki! Bohaterowie ruszają w nieznane z nowym przyjacielem, a co ich czeka, dowiecie się na premierze.

16 sierpnia: Once upon a time… in Hollywood

Do premiery długo wyczekiwanego filmu pozostał już tylko tydzień! 16 sierpnia Quentin Tarantino zaprezentuje nam co się zdarzyło Pewnego razu… w Hollywood. W filmie będziemy mogli zobaczyć gwiazdorską obsadę. Swoje rolę odegrają tam m.in. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Margot Robbie oraz Polak – Rafał Zawierucha jako Roman Polański.

23 sierpnia: Królowe zbrodni

Pod koniec sierpnia w kinach będziemy mogli zobaczyć Melisse McCarthy, Tiffany Haddish i Elisabeth Moss jako Królowe zbrodni – bo taki nosi tytuł najnowszy film Andrea Berloffa. Elisabeth Moss jest znana z ról silnych kobiet. Dotychczas mogliśmy ją zobaczyć m.in. w trzech sezonach Opowieści podręcznej , serialu Mad Men, Przerwanej lekcji muzyki i dramacie Virgin. W filmie Królowe zbrodni zobaczymy trzy silne postaci kobiece – Kathy, Ruby O’Carroll i Claire Walsh. Kobiety są żonami gangsterów. Kiedy ich mężowie trafiają do więzienia – to one biorą sprawy w swoje ręce i przejmują władzę nad nowojorską dzielnicą Hell’s Kitchen.

30 sierpnia: Grzeczni chłopcy

Najnowszy film Gene Stupnitsky’ego końcem sierpnia ukaże się w kinach. Czego możemy się spodziewać? Skupmy się na obsadzie. W głównej roli zobaczymy wschodzącą gwiazdę Jacoba Tremblaya, którego znamy z nominowanego do Oscara Pokoju. Grzeczni chłopcy obfitują w liczne zwroty akcji. Bohaterowie zdecydowanie nie pozwolą nam na nudę. Jacob Trembley wciela się w rolę wkraczającego w okres nastoletni Maxa, który wraz z przyjaciółmi stara się zdobyć wiedzę na temat… całowania.

Czy nowy Kevin sam w domu będzie remakiem kultowej produkcji?

“Kevin sam w domu” wróci w nowej wersji? Wyjaśniamy!