I am Paul Walker – film dokumentalny o znanym aktorze

Walker

Paul Walker, który znany jest przede wszystkim z filmu Szybcy i wściekli, zostanie upamiętniony produkcją dokumentalną, poświęconą jego przedwczesnej śmierci.

I am Paul Walker – film doumentalny o znanym aktorze

Niedawno w mediach pojawiły się informacje na temat realizacji nowego projektu, którego głównym tematem, jest Paul Walker. Paramount Network ogłosiła przygotowanie produkcji filmu dokumentalnego o znanym z serii Szybcy i wściekli aktorze. Nad dziełem będzie pracował producent Derik Murray, a jako jej reżyser zadebiutuje Adrian BuitenhuisWarto zauważyć, że w 2017 roku zrealizowali oni film I am Heath Ledger. W filmie dotyczącym Walkera mamy zobaczyć nie tylko historię jego kariery, ale również archiwalne rozmowy z aktorem, m.in. na temat jego pasji do nurkowania, wywiady z jego przyjaciółmi i współpracownikami oraz materiały, które ukazują jego zaangażowanie w odbudowę Haiti po trzęsieniu ziemi.

WalkerI am Paul Walker ma pojawić się na platformie streamingowej Paramount Network już za kilka miesięcy – latem 2018 roku.

Tragiczna i przedwczesna śmierć znanego aktora

Paul Walker zginął w wieku 40 lat w wypadku samochodowym na skutek urazów i poparzeń. Rozpędzone Porsche 30 listopada 2013 roku wypadło z drogi, uderzyło w latarnię oraz drzewo, po czym zaczęło płonąć. Kierowca, jak i siedzący obok niego wspomniany aktor, zginęli na miejscu. 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o