Próba medialna “Twist and Shout” w Teatrze Rampa [fotorelacja]

Już tylko kilka dni dzieli nas od prapremiery widowiska muzycznego Twist and Shout. 2 października 2018 roku w Teatrze Rampa w Warszawie odbyła się próba medialna. Mieliśmy przyjemność w niej uczestniczyć i przygotowaliśmy dla Was fotorelację.

Nowoczesne aranżacje

Twist and shout usłyszymy 28 przebojów legendarnego zespołu The Beatles w nowoczesnych aranżacjach Jana Stokłosy – kierownika muzycznego spektaklu. Do tej pory zaaranżował show Rapsodia z demonem oraz musicale: Jesus Christ SuperstarKobiety na skraju załamania nerwowegoWe wrześniu 2017 roku został kierownikiem muzycznym sceny musicalowej Teatru Rampa.

Reżyseria 

Za reżyserię oraz inscenizację odpowiada Santiago Bello – hiszpański choreograf i tancerz. Jego choreografie są dynamiczne i zmysłowe, stanowią integralną częścią akcji. Można je podziwiać we wszystkich musicalowych tytułach Rampy (choreografie dla cyklu Broadway Street the Show, spektaklu MusicaLovewieczoru The Best of Sir A.L.Webbermusicali: RENTJesus Christ SuperstarKobiety na skraju załamania nerwowegoshow Rapsodia z demonem).

Obsada

W obsadzie Twist and Shout znalazły się wybitne osobowości teatru muzycznego znane już widzom Teatru Rampa, jak i artyści wyłonieni w castingach, którzy po raz pierwszy wystąpią na scenie teatru na Targówku.

Pełna obsada Twist and Shout prezentuje się następująco:

Santiago Bello, Urszula Dral, Bartosz Figurski, Patryk Gładyś, Paulina Janczak, Wiktoria Jabłońska, Michał Juraszek, Anna Kędroń, Natalia Kielan, Katarzyna Kozak, Ewelina Kruk, Sebastian Machalski, Monika Majewska, Sławomir Mandes, Mateusz Muniak, Przemysław Niedzielski, Agnieszka Niemiec, Maciej Pawlak, Natalia Piotrowska, Małgorzata Regent, Ewa Szlachcic, Anna Sztejner, Kinga Taront, Robert Tondera, Brygida Turowska, Jakub Wocial, Wojciech Wojciechowski, Daniel Zawadzki.

Próba medialna

Podczas próby obejrzeliśmy dwie sceny z Twist and Shout. W pierwszej zaprezentowano choreografię do utworu Get Back. Natomiast w drugiej Natalia Piotrowska i Michał Juraszek wykonali mashup Can’t buy me love i All my loving. Oba utwory zespołu The Beatles usłyszeliśmy w aranżacji Jana Stokłosy. Byliśmy zachwyceni zarówno wykonaniami, jak i choreografią, muzyką i kostiumami. Zapowiada się rewelacyjne widowisko. Już nie możemy się doczekać premiery!

3, 4 i 5 października na Dużej Scenie Teatru Rampa odbędą się spektakle przedpremierowe, a prapremiera – 6 października.

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z próby dla mediów.