Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – piątek [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar

Od 1 do 3 sierpnia trwał Najpiękniejszy Festiwal Świata. W piątek na 25. Pol’and’Rock Festival na scenach gościli tacy artyści jak Karolina Czarnecka, Prophets of Rage czy Perturbator.

W piątek, 2 sierpnia, festiwal trwał w pełni. Każdy chodził we wszystkie możliwe kierunki, aby zdążyć na warsztaty, spotkania, a potem koncerty. Ten festiwal tworzą najpiękniejsi ludzie na całym świecie!

 

25. Pol’and’Rock Festival

Jeden z największych festiwali w Polsce, a może i na świecie, trwał w tym roku od 1 do 3 sierpnia. Na pięciu scenach pojawiła się plejada gwiazd z całego świata. Zaczynając od takich gwiazd jak Skunk Anansie, przez Krzysztofa Zalewskiego, Dub FX, Majkę Jeżowską, Offensywę, Zmazę, Ornette, Lordi, Prophets of Rage, po Darię Zawiałow, Perturbatora czy Przybyła. Nie sposób było pójść na wszystko, czasem trzeba było wybierać pomiędzy marzeniem a mniejszym marzeniem.

Na festiwalu Pol’and’Rock (kiedyś Woodstock) panuje rewelacyjna atmosfera. Wszyscy są dla siebie życzliwi, zbijają piątki, przytulają się i uśmiechają. Każdy aż tryska szczęściem. To jest coś, czego nie da się doświadczyć w innym miejscu. Raz do roku na kostrzyńskim polu dzieje się cud.

W czwartek na Dużej Scenie wystąpili: Ornette, Hunter, Krzysztof Zalewski, Testament, Lordi, Prophets of Rage, Acid Drinkers i Perturbator. Na Małej Scenie pojawili się: Proximity, Tulia, Moskwa, Sidney Polak, Horskh, Bokka i Kwiat Jabłoni. Na scenie Pokojowej Wioski Kryszny zagrali: Nikt, Headless Frog, Cronica, Etna Kontrabande, Darmozjady, Leniwiec oraz Golden Life. Na scenie ASP wystąpili: Karolina Czarnecka, Agata Karczewska i Kraków Street Band. Natomiast na Scenie Lecha zagrali: Hurrockaine, SUNSMOKE i Mad Days.


Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – sobota [fotorelacja]

Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – sobota [fotorelacja]