Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – sobota [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar

25. edycja Pol’and’Rock Festivalu trwała od 1 do 3 sierpnia. Były to trzy dni wypełnione radością i genialnymi koncertami. Wielkie muzyczne kombo zaplanowane zostało na ostatni dzień festiwalu – sobotę, 3 sierpnia.

Sobota dla każdego fana muzyki obfitowała w same perełki. Zobaczyć takie gwiazdy jak Skunk Anansie, Dub FX czy Majka Jeżowska, to spełnienie marzeń każdego festiwalowicza. Jednak największą przyjemność swoim występem sprawił wszystkim Kult, który w końcu pojawił się na Pol’and’Rock Festivalu i dał rewelacyjny koncert. Zadowolenie i radość widać na twarzy każdego, kto przyjechał na kostrzyńskie pole.

 

25. Pol’and’Rock Festival

Jeden z największych festiwali w Polsce, a może i na świecie, trwał w tym roku od 1 do 3 sierpnia. Na pięciu scenach pojawiła się plejada gwiazd z całego świata. Zaczynając od takich gwiazd jak Skunk Anansie, przez Krzysztofa Zalewskiego, Dub FX, Majkę Jeżowską, Offensywę, Zmazę, Ornette, Lordi, Prophets of Rage, po Darię Zawiałow, Perturbatora czy Przybyła. Nie sposób było pójść na wszystko, czasem trzeba było wybierać pomiędzy marzeniem a mniejszym marzeniem.

Na festiwalu Pol’and’Rock (kiedyś Woodstock) panuje rewelacyjna atmosfera. Wszyscy są dla siebie życzliwi, zbijają piątki, przytulają się i uśmiechają. Każdy aż tryska szczęściem. To jest coś, czego nie da się doświadczyć w innym miejscu. Raz do roku na kostrzyńskim polu dzieje się cud.

W czwartek na Dużej Scenie wystąpili: DUB FX, Hurrockaine, Decapitated, Łydka Grubasa, Agnieszka Chylińska, Skunk Anansie, Kult, Crystal Fighters i Piotr Bukartyk (zakończenie festiwalu). Na Małej Scenie pojawili się: Łukasz Drapała & Chevy, Majka Jeżowska, Witek Muzyk Ulicy, Przybył, Ralph Kamiński oraz Gooral. Na scenie Pokojowej Wioski Kryszny zagrali: Human Rights, The Unrest, de Łindows, Nullizmatyka, Dr. Misio, Zmaza i Moskwa. Natomiast na Scenie Lecha zagrali: Ola Wielgomas, Gentuza, Zagi i Terrific Sunday.


Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – piątek [fotorelacja]

Ludzie 25. Pol’and’Rock Festivalu – piątek [fotorelacja]