Łydka Grubasa prezentuje nowy teledysk

Łydka Grubasa prezentuje nowy singiel
fot. Materiały prasowe
Jeden z najbardziej niekowencjonalnych zespołów polskiej sceny rockowej powraca z nowym video! Łydka Grubasa prezentuje nowy teledysk nakręcony podczas zeszłorocznego Pol’and Rock Festival.

Łydka Grubasa zaprezentowała swoim fanom video do utworu Rapapara, które nakręcone zostało podczas poprzedniej edycji Pol’and Rock Festival. W teledysku znaleźć możemy fragmenty koncertu kapeli, ujęcia przedstawiające interakcję grupy z fanami oraz kilka ciekawych gwiazd występujących cameo (w tym między innymi Zenek Kupatasa z Kabanosa!). Co ciekawe, utwór, do którego powstał teledysk, nie pochodzi z ostatniej płyty kapeli. Nie jest także nowym materiałem od Łydki. Rapapara to piosenka, którą znaleźć możemy na płycie Perpetum Debile wydanej w 2013 roku. Utwór uznawany jest za jeden z największych hitów grupy. Zatem niedziwne, że muzycy postanowili postawić właśnie na niego, by uwiecznić swój występ w Kostrzynie Nad Odrą. Wspomnieć trzeba, że na potrzebę teledysku, piosenka ponownie została nagrana w białostockim Hertz Studio. Sam wokalista Łydki o najnowszym teledysku wypowiedział się w następujący sposób:

Mieliśmy wiele pomysłów i koncepcji, jak ugryźć klip do „Rapapara”, ale ostatecznie postanowiliśmy pokazać po prostu ludzi, reagujących spontanicznie na nas, na piosenkę i pokazujących siebie z tej bardziej wyluzowanej strony. Odzew był niesamowity, zabawa przednia, a co robią ludzie, kiedy mają okazję uzewnętrznić swoje wychillowane „ja”.

Zachęcamy do zapoznania się z odświeżoną wersją tej jakże pięknej historii o znajomościach zawieranych przez internet:

Łydka Grubasa – kim są?

Łydka Grubasa to olsztyńska rockowa kapela założona w 2012 roku. Grupa łączy w swoich utworach wiele pomniejszych gatunków, takich jak rock, ska czy chociażby nawet metal. W składzie Łydki obecnie znajdziemy: Hipisa (wokal), Ziggy’ego (gitara), Carlosa (bas), Rudego (perkusja) oraz Długiego (klawisze). Łydka ma już na swoim koncie trzy albumy studyjne, które spotkały się z dobrymi recenzjami wśród krytyków muzycznych, oraz kilka udanych tras koncertowych po całej Polsce, w tym między innymi niedawno zakończona trasa O-dur, C-ból.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o