Lollapalooza Berlin 2019 | Pierwsze ogłoszenia

Lollapalooza Berlin 2019

To już piąta edycja berlińskiej odsłony kultowego festiwalu Lollapalooza. Organizatorzy przyzwyczaili nas do ogłaszania niemal kompletnego line-upu za pierwszym razem. Kogo w tym roku zobaczymy na Olympiastadion i Olympiapark Berlin?

Lollapalooza Berlin 2019: Wielkie gwiazdy i muzyczne świeżynki

Śledząc historię festiwalu, można zaobserwować trend do ściągania zarówno wielkich gwiazd, jak również wielu świeżych, debiutujących artystów. Taki miks sprawdza się idealnie, co potwierdzają pozytywne opinie festiwalowiczów. Nie inaczej będzie podczas kolejnej edycji – Lollapalooza Berlin 2019. Obok największych gwiazd – Kings of Leon, Swedish House Mafia i Twenty One Pilots, zobaczymy obiecujących artystów takich jak Sigrid, Billie Eilish czy Courtney Barnett.

Elektronika rządzi na Lollapalooza Berlin

Innym z trendów, który możemy zaobserwować na przykładzie Lollapalooza Berlin, to mocne akcenty muzyki elektronicznej. W zasadzie podczas każdej edycji festiwalu, okazję do zaprezentowania swojej muzyki dostawało wielu artystów tworzących elektronikę. We wrześniu 2019 roku na terenie Olympiastadion i Olympiapark Berlin poza Swedish House Mafia będziemy bawić się przy muzyce m.in Martina Garrixa, Alana Walkera, Don Diablo czy Underworld.

Lollapalooza Berlin 2019
plakat festiwalu Lollapalooza Berlin 2019
To nie koniec ogłoszeń!

Mimo, że dziś poznaliśmy zdecydowaną większość artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznego festiwalu, to organizatorzy mają w planach kolejne ogłoszenia. Wciąż do obsadzenia jest jedno miejsce dla headlinera, co sugeruje aktualny plakat imprezy. Można spodziewać się również kilku mniejszych artystów. Na ten moment line-up wygląda bardzo przyzwoicie, dlatego warto rozważyć spędzenie tych dwóch wrześniowych dni w stolicy Niemiec. Jeżeli nie jesteście zdecydowani, to polecamy zapoznać się z fotorelacją z Lollapalooza Berlin 2018, gdzie na pięciu scenach wystąpiło wielu znakomitych artystów m.in Liam Gallagher, Dua Lipa, The Weeknd oraz Kraftwerk.

Lollapalooza Berlin 2019 – bilety

Karnety typu Early Bird zostały już co prawda wyprzedane, ale w sprzedaży wciąż są karnety z pierwszej puli w cenie 149 euro. Bilety jednodniowe można nabyć w cenie 84 euro. Karnety i bilety zakupicie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej festiwalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here