Nowe ogłoszenia na Open’er Festival!

źródło - facebook Open'er Festival

Dość późno (w porównaniu do poprzednich lat) Open’er Festival ogłasza kolejnych wykonawców! Kto tym razem wystąpi na najbardziej popularnym festiwalu w Polsce?

Ogłoszenia Open’er Festival

Swedish House Mafia, G-Eazy, Jorja Smith, Kamasi Washington, Rosalía, J Balvin, IDLES i Flatbush Zombies dołączają do artystów występujących Openerze! Organizatorzy zadbali o rozpiętość gatunkową – będziemy mieli szansę posłuchać muzyki klubowej, przejść do indierocka, rapu i hiszpańskich rytmów.

Swedish House Mafia, G-Eazy, Jorja Smith, Kamasi Washington, Rosalía, J Balvin, IDLES, Flatbush Zombies Official dołączają do line-upu Open’er Festival 2019!Swedish House Mafia, G-Eazy, Jorja Smith, Kamasi Washington, Rosalia, J Balvin, IDLES, Flatbush Zombies – the new acts joining Open’er Festival 2019 line-up!

Publiée par Open'er Festival sur Mardi 12 février 2019

 

Grupa Swedish House Mafia po reaktywacji wystąpi pierwszy raz w Polsce. Mają zamknąć festiwal, występując na Oragne Main Stage w sobotę.

Kogo już znamy?

Oprócz ogłoszonych dziś artystów, na Openerze będziemy mieli jeszcze szanse posłuchać:

 • Travis Scott – amerykański raper odwiedzi Polskę podczas swojego festiwalowego tournee. Fani będą mieli w końcu szansę posłuchać ASTROWORLD na żywo.
 • The 1975po wydaniu świetnej płyty, brytyjski zespół znów odwiedzi Polskę. Patrząc na zagraniczne występy – nie możemy się już doczekać. Do tego – podobno wiosną tego roku mają wydać kolejny krążek.
 • Anna Calvi – okrzyknięta w Wielkiej Brytanii jedną z najważniejszych współczesnych artystek alternatywnego rocka.
 • Diplo – jego hity zna chyba każdy. Współpracował z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Ariana Grande, Dua Lipa, SIA i Labirynth. Openerowicze będą mieli szansę wytańczyć się do rytmów Powerful, Light It Up, czy Thunderclouds i Electricity. 
 • Greta Van Fleet – zespół wykonujący hard rock/blues rock pierwszy raz pojawi się w Polsce.
 • Kodaline – kolejny raz przyjeżdżają do naszego kraju, po dwóch wyprzedanych koncertach w 2018 roku.
 • Lil Uzi Vert – fani wyczekują albumu Eternal Atake, który ma zostać wydany w 2019 roku.
 • Robyn – wirtuozka łączenia muzyki pop i tekstów o skomplikowanych uczuciach wystąpi w Gdyni w środę. Swoim ostatnim albumem wydanym w 2018 roku powróciła na scenę muzyczną w pięknym stylu.
 • Rudimental – w 2014 roku rozruszali Openerową publiczność swoimi największymi hitami – i miejmy nadzieję, że w tym roku zrobią to samo.
 • Sheck Wes – amerykański raper senegalskiego pochodzenia.
 • Vampire Weekend –  jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych ostatnich lat, po raz pierwszy w Polsce. Z niecierpliwością czekamy na nową płytę.

Zespół dekady? The 1975 – “A Brief Inquiry Into Online Relationships”

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o