Czad Festiwal 2018 – program imprezy

Czad Festiwal 2018 - program imprezy

Ledwo zakończył się Open’er, już za parę dni rozpocznie się Goa Dupa, a początek sierpnia to czas najbardziej wyczekiwanego polskiego festiwalu, czyli Pol’and’Rock Festival znanego jako Przystanek Woodstock. W gąszczu wydarzeń, nie można jednak zapomnieć o Czad Festiwal 2018. Jeśli jeszcze nie macie planów na połowę sierpnia, koniecznie sprawdźcie, co oferuje impreza. 

Czad Festiwal 2018 odbędzie się w terminie 15-18 sierpnia. Oprócz bogatego line-upu oferuje nam wspaniałą atmosferę i zabawę w pobliżu malowniczych podkarpackich krajoobrazów. Jest to festiwal jeszcze młody – na swoim koncie ma dopiero 5 edycji ( tegoroczna będzie szóstą), co sprawia, że nie jest na razie tak popularny wśród amatorów muzyki, jak inne polskie imprezy. Nie świadczy to jednak absolutnie na niekorzyść imprezy, a wręcz przeciwnie, tworzy unikalny, rodzinny klimat.

Czad Festiwal 2018 – program imprezy

15 sierpnia (środa)

Dorpkick Murphys (gwiazda wieczoru)
Celtica
Korpiklaani
Paddy and the Rats

16 sierpnia (czwartek)
Gogol Bordello
Hammerfall
Haratacze
KSU
17 sierpnia (czwartek)
Papa Roach

Fabren Lehre
Gloryhammer
Jelonek

18 sierpnia (piątek)
Delain
Dżem
Jacek Stęszewski
Kabanos
Koniec Świata
Stratovarius
Street Dogs
Marek Piekarczyk
Russkaja

Oprócz tego usłyszymy Akurat, Luxtorpedę, The Polish i Zebrahead. Dokładne daty występów wraz z godzinami pojawią się na naszej stronie już niedługo. Jak widać line-up jest zróżnicowany muzycznie, zatem każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Czad Festiwal 2018 - program imprezy
Czad Festiwal 2018 – program imprezy. Luxtorpeda jednym z zespołów, które zaprezentują się podczas tegorocznej edycji.

Bilety

Jeśli chcecie wybrać się na Czad Festiwal 2018, zdecydowanie polecamy zakupić karnet 4-dniowy, jako że opłaca się znacznie bardziej niż jednodniowe wejściówki. Pełne uczestnictwo w imprezie kosztuje zaledwie 289zł, podczas gdy bilety jednoodniowe kosztują 169 zł.

Ci, którzy zdecydują się na pełniejszą opcję, problem noclegu mają z głowy. Na Czad festiwal funkcjonują pola namiotowe, które są azylem dla zmęczonych koncertowym brzmieniem. Jeśli chodzi o cenę, płacimy za osobę, nie za namiot! Jest to koszt 59zł na całe cztery dni.