Open’er Festival 2019 – znamy datę kolejnej edycji!

Open'er Festival 2019 - Data

7 lipca zakończyła się jedna z najpopularniejszych imprez masowych w Polsce –  Open’er Festival. Ci, którzy nie mogą doczekać się kolejnej edycji, mogą rozpocząć już odliczanie do Open’er Festival 2019 – znamy datę wydarzenia!

Open’er Festival to zaraz po Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) największa muzyczna impreza w Polsce. Nic dziwnego, opener’owa scena jest miejscem występów gwiazd światowego kalibru. 7 lipca, po zakończeniu wydarzenia, na facebookach i instagramach dało się odczuć oznaki pofestiwalowej depresji. Pocieszamy jednak wszystkich miłośników openerowego klimatu. Organizatorzy zapowiedzieli już Open’er Festival 2019. Data 18 już edycji wydarzenia to 3.07-6.07.2019. 

Open’er Festival 2019  – Headlinerzy

Choć znamy już oficjalną datę imprezy, reszta szczegółów pozostaje na razie nieznana. Pierwsze informacje dotyczące headlinerów i reszty artystów, którzy uczynią gdyńską scenę znów żywą, ogłoszone zostaną prawdopodobnie jesienią.

W tym roku największymi gwiazdami festiwalu byli Bruno Mars, Depeche Mode, Gorillaz, Arctic Monkeys, Massive Attack. Tak dobry line-up będzie trudny do pobicia, jesteśmy jednak pewni, że organizatorzy Open’era sprostają zadaniu i kolejna edycja będzie obfitowała w kolejne muzyczne ikony.

Wysoka poprzeczka

Duża dawka dobrej muzyki z roku na rok przyciąga co raz większą liczbę fanów. Podczas tegorocznej edycji padł rekord – na gdyńskim lotnisku bawiło się ponad 140 tysięcy osób. Sprzedano wszystkie bilety. Czy liczba dostępnych karnetów wzrośnie? Zobaczymy już nie długo. Będziemy Was informować na bieżąco.