Krysten Ritter jako Jessica Jones… i jej reżyserka!

Jessica Jones

Krysten Ritter powróci na ekrany jako sprytna antybohaterka. Czym będzie się różnić trzeci sezon Netflixowej produkcji Jessica Jones? Między innymi tym, kto stanie za kamerą!

Według portalu DeadlineKrysten Ritter przygotowuje się do swojego reżyserskiego debiutu – aktorka stanie za kamerą jednego z odcinków trzeciego sezonu produkcji Marvel’s Jessica Jones, w którym gra główną, tytułową rolę. Całość dostępna będzie na platformie Netflix. Ritter nie kryje swojego zadowolenia:

Jestem niesamowicie podekscytowana, mogąc zadebiutować jako reżyserka na planie Jessiki Jones. Cała ekipa i obsada stały się dla mnie rodziną. Doceniam to, że otrzymałam szansę na pracę z nimi w taki sposób. Jestem bardzo wdzięczna Melissie Rosenberh, Jephowi Loebowi, Marvelowi i Netflixowi za zaufanie.

Na razie jeszcze nie wiemy dokładnie, jakie będą szczegóły pracy Ritter i które epizody otrzyma do wyreżyserowania. Nad produkcją prace trwały w Nowym Jorku. Oprócz głównej bohaterki, do obsady wróci także Rachael Taylor (Trish Walker), która w najnowszym sezonie ma wykonywać sceny kaskaderskie. Na ekranie nie zabraknie także Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) oraz Eka Darville (Malcolm Ducasse). W nowe, nieznane jeszcze widzom, postacie wcielić się mają Janet McTeer i J.R. Ramirez.

Premiera trzeciego sezonu Marvel’s Jessica Jones nie jest jeszcze znana.

Katolicki Netflix wystartuje pod koniec 2018 roku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here