Kolejni artyści na Open’er Festival 2018

Line-up tegorocznej edycji stale się poszerza!

Ogłoszono kolejną czwórkę wykonawców, którzy pojawią się w Gdyni. Tym razem troszkę rapu i powiew skandynawskiego powietrza!

Kolejni artyści na Open’er Festival – najświeższe ogłoszenia

Alma

Fińska wokalistka, która zdobyła uznanie na Europejskich scenach za sprawą niesamowitego głosu. Obecne porównania do Sii, Adele czy Beth Ditto są zdecydowanie na miejscu ze względu na niezwykły jej niezwykły głos. Rozpoznawalność zdobyła już w wieku 17 lat dzięki występowi w Fińskiej edycji idola. Obecnie ma 21 lat i zaczyna grywać na największych festiwalach w Europie. Artystkę docenili nie tylko słuchacze ale również światowi gwiazdorzy, na przykład Elton John! Obecnie Alma promuje swój najnowszy utwór “Chasing Highs” oraz pracuje na debiutancką płytą.

Sigrid

Kolejna skandynawska wokalistka, tym razem pochodząca z Norwegii. Urodzona w 1996 roku artystka zadebiutowała w 2013 roku u boku swojego brata. W tym samym roku podpisała pierwszy kontrakt z wytwórnią. Niestety z pewnych powodów pierwszy singile “Sun” nie dostał się do świadomości słuchaczy. W roku 2016 Sigrid podpisała kontrakt z Island Records, a rok później ukazał się debiutancki minialbum “Don’t Kill My Vibe”. Ten ruch był strzałem w dziesiątkę, jej muzykę doceniono nie tylko w Norwegii. W styczniu 2018 zajęła pierwsze miejsce w plebiscycie BBC Sound Of 2018.

Young Thug

Amerykański raper, piosenkarz i producent. W początkowym okresie swojej kariery wydał serię niezależnych mixtape’ów. Pierwszy z nich ukazał sie w 2011 roku. Pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał w 2013 roku, wtedy też wydał swój autorski debiut. Do szerszej świadomości słuchaczy dotarł w roku 2014. Obecnie jego single i mixtape’y zbierają naprawdę dobre recenzje.

Pro8l3m

Polski rap-duet powołany do życia w 2013 roku. Rok później wydali konceptualny mixtape i zdobili uznanie szerokiej publiczności.Debiutancki album zespołu nosi tytuł “PRO8L3M” i został wydany w 2016 roku. Wydawnictwo błyskawicznie zebrało mnóstwo pozytywnych recenzji. Kolosalnie powiększyło się też grono ich fanów. Obecnie promują mixtape “Ground Zero”.

Kolejni artyści na Open’er Festival – co, gdzie, kiedy?

Co: Open’er Festival 2018
Gdzie: Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo
Kiedy: 04.07-07.07.2018
Bilety dostępne w sprzedaży internetowej

Maciej Juraszek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here