World of Warcraft: Battle for Azeroth- Znamy datę premiery patcha 8.0.0!

Bfa premiera
Battle For Azeroth - Data premiery pre patcha ujawniona!

Gra World of Warcraft ma pewien defekt, który objawia się zawsze w tym samym okresie dodatku, a mianowicie kilka miesięcy po wypuszczeniu finalnego patcha. Produkcja znajduje się wtedy w okresie posuchy, a gracze, którzy osiągneli wszystko co chcieli od danego contentu odchodzą z gry, w oczekiwaniu na nowy dodatek. Na szczęście w przypadku dodatku Legion, okres ten właśnie mija! Znamy bowiem datę wypuszczenia pre-patcha dodatku Battle for Azeroth!

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o nowościach zawartych w pre-patchu dodatku Battle for Azeroth, znaleźć można w naszym artykule, który ujrzał światło dzienne pół miesiąca temu. Artykuł zawiera wszystkie informacje o pre-patchu poza jedną: datą wypuszczenia łatki. Dzisiaj to korygujemy, albowiem na oficjalnej stronie World of Warcraft została podana informacja o aktualizacji 8.0.0 !

Maghar Orc Straight Form
Wszystkie zmiany mechaniczne i wizualne, zostaną wprowadzone własnie w łatce 8.0.0. (źr. Wowhead)

Co, gdzie, jak, kiedy?

Oficjalna data wypuszczenia pre-patcha o nazwie 8.0.0 została ogłoszona dzisiaj. Sam patch natomiast, wpłynie na serwery amerykańskie 17 lipca (wtorek), a na serwery europejskie dzień później, w środę 18 lipca ! data nie jest żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, że te dwa dni są przeznaczone na cotygodniowe prace porządkowe w grze. Zatem szykujcie się na powrót do gry!

Przedsmak nowej przygody

Pre-patch dodatku wprowadzi jedynie niewielkie zmiany w porównaniu do tego co oferować nam będzie sam dodatek Battle for Azeroth. Dla chętnych na kolejną ekscytującą przygodę, przypominamy, że premiera dodatku odbędzie się dnia 14 sierpnia 2018 roku!