World of Warcraft: Battle for Azeroth- Znamy datę premiery patcha 8.0.0!

Bfa premiera
Battle For Azeroth - Data premiery pre patcha ujawniona!

Gra World of Warcraft ma pewien defekt, który objawia się zawsze w tym samym okresie dodatku, a mianowicie kilka miesięcy po wypuszczeniu finalnego patcha. Produkcja znajduje się wtedy w okresie posuchy, a gracze, którzy osiągneli wszystko co chcieli od danego contentu odchodzą z gry, w oczekiwaniu na nowy dodatek. Na szczęście w przypadku dodatku Legion, okres ten właśnie mija! Znamy bowiem datę wypuszczenia pre-patcha dodatku Battle for Azeroth!

Wszystko co chcielibyście wiedzieć o nowościach zawartych w pre-patchu dodatku Battle for Azeroth, znaleźć można w naszym artykule, który ujrzał światło dzienne pół miesiąca temu. Artykuł zawiera wszystkie informacje o pre-patchu poza jedną: datą wypuszczenia łatki. Dzisiaj to korygujemy, albowiem na oficjalnej stronie World of Warcraft została podana informacja o aktualizacji 8.0.0 !

Maghar Orc Straight Form
Wszystkie zmiany mechaniczne i wizualne, zostaną wprowadzone własnie w łatce 8.0.0. (źr. Wowhead)

Co, gdzie, jak, kiedy?

Oficjalna data wypuszczenia pre-patcha o nazwie 8.0.0 została ogłoszona dzisiaj. Sam patch natomiast, wpłynie na serwery amerykańskie 17 lipca (wtorek), a na serwery europejskie dzień później, w środę 18 lipca ! data nie jest żadnym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, że te dwa dni są przeznaczone na cotygodniowe prace porządkowe w grze. Zatem szykujcie się na powrót do gry!

Przedsmak nowej przygody

Pre-patch dodatku wprowadzi jedynie niewielkie zmiany w porównaniu do tego co oferować nam będzie sam dodatek Battle for Azeroth. Dla chętnych na kolejną ekscytującą przygodę, przypominamy, że premiera dodatku odbędzie się dnia 14 sierpnia 2018 roku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here