Made in Poland – gry polskich deweloperów przecenione na GOG.com

Made in Poland - wyprzedaż GOG.com

Polski serwis dystrybucji cyfrowej, GOG.com, wystartował z kampanią Made in Poland, w której przecenia on produkty polskich deweloperów.

Z okazji zbliżającej się setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, GOG.com przygotowało promocję, która zadowoli graczy lubiących cieszyć się rodzimymi produkcjami. Na platformie polskiego dystrybutora pojawiła się wyprzedaż zatytułowana Made in Poland – obejmuje ona obniżkami cen do 90% gry stworzone przez polskich deweloperów. Wśród przecenionych gier naturalnie znalazły się takie tytuły jak Wiedźmin, Dying Light i Superhot. Nie zabrakło też wielu innych promocji.

Dodatkowo z tytułu promocji GOG.com oznajmia, że na platformę trafiły gry Lords of the Fallen oraz Call of Juarez w wersjach bez DRM.

Made in Poland - wyprzedaż GOG.com
“Misja, której nikt nie chciał; sygnał, który nas zwabił i lądowanie, które rozpoczęło ten koszmar”. Tymi słowami rozpoczyna się prolog do Symmetry: gry, która wysyła nas na mroźną planetę, na której zawalczymy o przeżycie. Na ile więc uporczywe i gameplayowo satysfakcjonujące jest przeżycie w tej produkcji? Link do recenzji.

Przejdźmy jednak do mięska, czyli do samych przecen. W wyprzedaży Made in Poland przeceniono następujące gry:

Made in Poland - wyprzedaż GOG.com
11 bit studios już raz przygniotło graczy genialnym klimatem, tworząc This War of Mine. Nie inaczej było tym razem. W kwietniu tego roku dostaliśmy grę, która swoją specyficzną, przygnębiającą atmosferą nie pozwala grać z uśmiechem na twarzy. Niech zacznie się apokalipsa! Witamy w grze Frostpunk. Link do recenzji.
Made in Poland - wyprzedaż GOG.com
Pod skórą dziesiątki wszczepów, a w sztucznej dłoni ciąży wyrwana skądś gazrurka. Zepsute miasto świeci tysiącem neonów, a przed oczyma dziesiątki ochroniarzy z magazynkami naładowanymi ostrą amunicją. W głowie wciąż brzmi głos powtarzający “Kill BOSS!”, poruszając ciałem wbrew jego woli. Link do recenzji.

Dodatkowo GOG.com udostępnił polskie wersje językowe do gier Lionheart: Legacy of the Crusader oraz Painkiller Black Edition.

Tak prezentują się wybrane przez nas promocje z obecnego składu przecenionych gier w promocji Made in Poland. Widzicie tutaj coś dla siebie? Dajcie nam znać w komentarzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here