Wielka rola Cole’a Sprouse’a – “Silk Road”

Cole Sprouse
fot. YouTube; kadr z filmu "Trzy kroki od siebie"

Cole Sprouse – młody aktor znany przede wszystkim z serialu dla dzieci Nie ma to jak hotel – ciągle pnie się do góry. Za sobą ma już dwie wielkie role m.in. w serialu Netflixa Riverdale oraz w filmie Trzy kroki od siebie. Jednak najnowsza produkcja może okazać się prawdziwym hitem! Zagra w Silk Road – thrillerze opartym na faktach.

Cole Sprouse

Jest aktualnie świeżym absolwentem Uniwersytetu w Nowym Jorku. Od aktorstwa miał dość długą przerwę. W międzyczasie rozwijał swoją drugą pasję – fotografię. Jednak to nie dawało mu całkowitej satysfakcji, więc szybko powrócił do aktorstwa.

Silk Road

Film w reżyserii Tillera Russella, znanego z m.in. Bad Boys of Summer. Opowiada historię Rossa Ulbrichta, twórcy tytułowego Silk Road. Jest to serwis internetowy, który zajmował się handlem nielegalnych substancji. Opłaty dokonywano wyłącznie za pomocą waluty Bitcoin. Dzięki nim pozostawało się anonimowym. Kilka lat temu główny bohater został skazany na karę dożywotniego więzienia. Jednak większość kwestii zostało do wyjaśnienia.

W rolach głównych wystąpią Jason Clarke (Wróg numer jedenPierwszy człowiek), Nick Robinson (Królowie lata) oraz Alexandra Shipp znana z serii X-Men oraz Twój Simon.

Scenariusz jest oparty na faktach i słynnym reportażu Dead End On Silk Road Davida Kushnera, który ukazał się na łamach magazynu Rolling Stone w 2014 roku.

Premiera odbędzie się pod koniec 2020 roku. Jak bardzo Cole Sprouse nas zaskoczy?

Nie ma to jak hotel

To młodzieżowy serial telewizyjny emitowany w latach 2005-2008 na kanale Disney Channel. Opowiada o historii bliźniaków: Zack’a (Dylan Sprouse) i Cody’ego (Cole Sprouse), którzy mieszkają w pięciogwiazdkowym hotelu ze względu na pracę ich mamy (Kim Rhodes) – jest hotelową śpiewaczką. Chłopcy korzystają ze wszystkich możliwych atrakcji, a w międzyczasie poznają nowych przyjaciół (Ashley Tisdale, Brenda Song). Manager hotelu, pan Moseby (Phill Lewis) nie jest tym wszystkim zachwycony. Chłopcy często sprawiają mu różne psikusy. Kontynuacja serialu nastąpiła w latach 2009-2012 również na tym samym kanale, jednak pod inną nazwą Nie ma to jak statek. 

Riverdale

Riverdale to małe, spokojne miasteczko. Pewnego dnia ginie nastolatek z wpływowej rodziny. Tragedia sprawia, że na światło dzienne wychodzi wiele sekretów, które skrywają mieszkańcy. Grupa przyjaciół (K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse, Camila Mendes) próbuje rozwiązać tę zagadkę. Cole również pełni rolę narratora wszystkich wydarzeń. Odcinki zaczynają się i kończą jego przemyśleniami, dzięki niemu sprawy stają się jaśniejsze.

Trzy kroki od siebie

Pierwotna nazwa to Five Feet Apart – dramat romantyczny w reżyserii Justina Baldoni’ego. Kolejny film opowiadający historię nastolatków zmagających się z bardzo ciężką chorobą. W drugiej roli głównej obok Cole’a znalazła się Haley lu Richardson. Film na ekranach możemy oglądać już od początku maja.

“Dwie młode osoby zmagają się z bardzo poważną chorobą – mukowiscydozą. Will (Cole Sprouse) i Stella (Haley lu Richardson) poznają się w szpitalu. Zaczynają mieć wiele wspólnych zainteresowań. Z czasem ich znajomość przeradza się w naprawdę wielkie uczucie. Jednak problemem jest to, że nie mogą przybywać ze sobą blisko ze względu na chorobę”. Bezpieczną odległością jest sześć stóp, co się równa 180 centymetrom. Dlaczego w takim razie w tytule zawarte jest ich “pięć”? O tym już każdy musi przekonać się sam.

Zapraszam do wcześniejszej zapowiedzi oraz recenzji filmu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o