The Last Summer – film z K.J. Apą już wkrótce w Netflix!

last summer
fot. Netflix

Nastolatkowie z Chicago korzystają z ostatnich wakacji przed pójściem na studia. Jakie decyzje podejmą? Z kim spędzą te chwile? Zobaczcie The Last Summer z K.J. Apą w roli głównej.

Kogo zobaczymy w The Last Summer?

Netflix nie zwalnia tempa i szykuje dla nas kolejną produkcję ze świetną i znaną obsadą. K.J. Apa – gwiazdor serialu Riverdale, zagra już wkrótce Griffina w nowej produkcji Netflix. U jego boku wystąpią Maia Mitchell jako Phoebe (znana z The Fosters), Jacob Latimore jako Alec (Więzień Labiryntu, Ukryte piękno), Halston Sage jako Erin (Papierowe miasta, Zanim odejdę, Sąsiedzi) oraz Tyler Posey jako Ricky Santos (Teen Wolf).

friends
fot. Netflix

O czym będzie opowiadał film?

Fabuła najnowszej komedii romantycznej produkcji Netflix, kręcić się będzie wokół historii czwórki znajomych, którzy są absolwentami liceum. Bohaterowie zmagają się z wejściem w dorosłość, która wcale nie jest taka prosta i kolorowa jak mogłoby się im wydawać. Dodatkowo mają na głowie problemy życia codziennego, a ich wątki się przeplatają. Licealiści będą musieli podjąć szereg trudnych decyzji, które zaważą na ich przyszłości. To właśnie ten moment, gdy będą musieli zadecydować o swoim dalszym losie – kim naprawdę są, czego oczekują od przyszłości i życia. Griffin marzy o karierze artysty jako DJ, natomiast Erin o życiu u boku sławnego sportowca (Rickiego). Jak się okazuje, będą też musieli podjąć decyzję, z kim chcą spędzić resztę życia. Czy bohaterowie zejdą się, czy też każdy z nich pójdzie swoją życiową drogą?

kj
fot. Netflix

Produkcja z pewnością przypadnie do gustu każdemu, komu spodobało się Wynajmij sobie chłopaka czy też Do wszystkich chłopców, których kochałam. Jeśli jesteście ciekawi jak potoczą się losy czwórki absolwentów, premiera The Last Summer już 3 maja 2019 roku na platformie Netflix.

Wynajmij sobie chłopaka – już wkrótce w Netflix!