Wynajmij sobie chłopaka – już wkrótce w Netflix!

Potrzebujesz na już dobrze prezentującego się chłopaka? Brooks Rattigan (Noah Centineo) ma na to radę! W Wynajmij sobie chłopaka możesz go mieć na zamówienie. Oczywiście nie ma nic za darmo.

Jak to wszystko się zaczęło?

Brooks Rattigan potrzebuje pieniędzy, żeby dostać się na uniwersytet Yale. W pracy, wpada na pomysł, aby zostać chłopakiem na zamówienie na różne okazje. Tworzy w tym celu specjalną aplikację randkową. Każda dziewczyna może wybrać, jak Brooks ma być ubrany, czym powinien się interesować, a także czy ma być rozmówcą, czy też słuchaczem podczas „randki”. W główną rolę wciela się Noah Centineo znany z takich produkcji Netflixa jak Do wszystkich chłopców, których kochałam czy też Sierra Burges jest przegrywem. 

noah
fot. materiał prasowy Netflix

Kogo pozna dzięki aplikacji?

To właśnie dzięki aplikacji poznaje Celię Lieberman (Laura Marano), z którą wybiera się na szkolny bal. Oczywiście w roli jej chłopaka. To Celia utwierdza go w przekonaniu, że aplikacja będzie dobrym pomysłem. Wkrótce jednak zaczyna tego żałować, gdyż pojawia się w niej uczucie do Brooksa. Ze smutkiem wysłuchuje o każdej dziewczynie, z którą spędził czas.

laura
fot. materiały prasowe Netflix

Czy aplikacja będzie faktycznie udanym pomysłem?

Celia dowie się, że dla Brooksa jedyną wymarzoną dziewczyną jest popularna w całej szkole Shelby Pace (Camila Mendes). Którą z nich wybierze Rattigan? Jak długo poradzi sobie z odgrywaniem chłopaka w każdym wydaniu? Sądząc po zwiastunie, wiemy, że z czasem wcielanie się codziennie w inną osobę sprawi, że Brooks zacznie zastanawiać się nad tym, kim jest. Pojawią się w nim też rozterki emocjonalne. Mówiąc wprost, sprawy się dość mocno skomplikują, gdy do głosu dojdą uczucia. Czy Brooks pozostanie przy swoim planie do końca, aby zarobić na studia? A może poświęci swoje plany dla prawdziwej miłości? Tego dowiecie się już wkrótce.

fot. materiały prasowe Netflix

Premiera Wynajmij sobie chłopaka odbędzie się na platformie Netflix już 12 kwietnia.

https://kulturalnemedia.pl/film/filmy-ktore-koncza-w-tym-roku-25-lat/