The Pretty Reckless zapowiadają premierę nowego krążka!

The Pretty Reckless zapowiadają premierę nowego krążka!
fot. Wikipedia, Samuel J. Rodrigues
Od publikacji ostatniego albumu The Pretty Reckless w tym roku mijają już praktycznie cztery lata. Niedziwne zatem, że fani kapeli zaczęli coraz bardziej niecierpliwie oczekiwać na nowy materiał od Taylor Momsen oraz jej zespołu. I jak się niedawno okazało, być może ich oczekiwania już za niedługo zostaną spełnione! Premiera nowego albumu od TPR zaplanowana bowiem jest podobno na drugą połowę 2020 roku.

The Pretty Reckless zapowiadają premierę nowego krążka!

Tak przynajmniej wywnioskować można ze słów, które liderka The Pretty Reckless powiedziała o nowej płycie przy okazji zapowiedzi trasy koncertowej. Momsen poinformowała bowiem, że:

“Nasz nowy album Death by Rock and Roll jest już skończony i nie mogę się już doczekać, aż będziecie mogli go usłyszeć!”

Artystka dodała także w późniejszym oświadczeniu, że premiera krążka zaplanowana jest na drugą połowę tego roku. My już czekamy!

Przypomnijmy, że na  chwilę obecną dyskografię kapeli zamyka krążek Who You Selling For, z którego pochodził między innymi singiel Take Me Down:

The Pretty Reckless – trasa koncertowa

Jak już wcześniej było wspomniane, grupa zapowiedziała także pierwszą od trzech lat trasę koncertową! Tournée Death by Rock and Roll Tour 2020 rozpocznie się już 5 maja koncertem w Nowym Jorku, a zakończy 24 maja show w Dallas. Poniżej zapoznać możecie się z dokładną rozpiską zbliżającej się trasy TPR:

5 maja – Nowy Jork

8 maja – Atlanta

9 maja – Daytona Beach

11 maja – Nashville

13 maja – Waszyngton

15 maja – Boston

16 maja – Camden

17 maja – Columbus

19 maja – Chicago

20 maja – Minneapolis

22 maja – Des Moines

23 maja – Pryor Creek

24 maja – Dallas

Jeśli chodzi natomiast o występy Taylor Momsen z ekipą w Europie, to na chwilę obecną zespół ogłosił tylko, że 10 czerwca wystąpi w Berlinie w roli supportu przed Foo Fighters., a wcześniej zaprezentuje się podczas tegorocznych edycji Rock Am Ring oraz Rock In Park. Być może jest to zapowiedź tego, że The Pretty Reckless zatrzymają się na naszym kontynencie na dłuższą serię koncertów? Przekonamy się zapewne już niebawem.