Moment – nowy singiel Rosalie.

Rosalie.

20 marca światło dzienne ujrzy nowy album Rosalie. Właśnie poznaliśmy kolejny singiel z płyty IDeal. Utwór Moment jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

Rosalie. – Moment

Rosalie. zadebiutowała 4 lata temu EP-ką Enuff. Od tego czasu zagrała dziesiątki solowych koncertów, wystąpiła na największych festiwalach w kraju i śpiewała z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym. Tuż po wydaniu długogrającego Flashbacku otrzymała nominacje do nagrody Fryderyk w kategorii Debiut roku. Kontynuacją od początku konsekwentnie realizowanej drogi muzycznej jest płyta IDeal, a singiel Moment to jej kolejna zapowiedź. Podobnie jak w przypadku poprzedniego singla Nie mów, za produkcje utworu odpowiada duet Lange/Makowiec.

Posłuchaj nowego singla Rosalie.

Album IDeal to przede wszystkim rozliczenie z ostatnimi dwoma latami na scenie. Życiem w ciągłej trasie, nowymi doświadczeniami i oczekiwaniami. To z jednej strony poszukiwanie twórczej tożsamości, a z drugiej próba odnalezienia równowagi między życiem prywatnym i pracą artystyczną. Krążek ukaże się 20 marca nakładem wytwórni Def Jam. Będzie to pierwsze wydawnictwo wydane dla tej wytwórni. Wcześniej artystka związana była kontraktem z Alkopoligamią.

Pre-order albumu IDeal

Pre-order w dwóch wersjach dostępny jest na stronie www.sheisrosalie.pl. Zdjęcie okładkowe przygotowała Zuza Krajewska, a projekt graficzny ekipa Full Metal Jacket. Limitowana wersja różnić się będzie sposobem wydania, a także zawierać będzie m.in. plakat i pina. Dodatkowo każdy egzemplarz będzie ręcznie podpisany przez artystkę. Należy się spodziewać, że na dniach poznamy pełną listę utworów oraz gości, którzy wspomogli Rosalie.

Trasa koncertowa Rosalie.

22.03 Warszawa, Niebo
27.03 Wrocław, Stary Klasztor
28.03 Gdańsk, Grizzly Drizzly
29.03 Toruń, NRD Klub
03.04 Kraków, ZetPeTe
04.04 TBA
23-25.04 Poznań, Spring Break

Bilety dostępne na www.biletomat.pl