Enea Spring Break 2020 rośnie w siłę!

Spring Break 2020

Enea Spring Break 2020 wystartuje już za niecałe dwa miesiące. Line-up imprezy jest sukcesywnie uzupełniany, a dziś organizatorzy ujawnili kolejnych artystów festiwalu.

Nowi artyści Enea Spring Break 2020

Do bardzo ciekawego zestawu artystów tegorocznego Spring Break’a w dniu dzisiejszym dołączyli Mata, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Baasch, Bovska, Karolina Czarnecka, Miętha, Beluga Stone, Lua Preta, Miły Atz, Róża, WAVS, Kepa, Happy Pills & Schneider oraz Donna Smela! Jak widać, organizatorzy przywiązują dużą wagę, aby line-up imprezy był bardzo zróżnicowany. Kolejna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25.04 po raz kolejny w Poznaniu.

Kto wystąpi na Spring Breaku?

Wśród aktualnie potwierdzonych artystów znalazły się zarówno największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, jak również młodzi, perspektywiczny, dopiero zaczynający karierę muzycy. Podczas tegorocznej edycji wystąpi Mrozu, Natalia Nykiel, Julia Marcell, Król, Biały Tunel oraz Rosalie. i Mery Spolsky. Cały line-up oraz szczegółowe opisy artystów znajdziecie na stronie internetowej festiwalu. Zapowiada się wyśmienicie!

Impreza, której nie można przegapić!

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference to unikatowe wydarzenie na polskim rynku muzycznym. Podczas imprezy zobaczymy koncerty młodych i obiecujących zespołów oraz topowych artystów z naszego kraju. Po za koncertami uczestnicy będą mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach i panelach dyskusyjnych. Siódma edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2020 roku.

Enea Spring Break 2020 – bilety

Enea Spring Break jest festiwalem showcase’owym, który ma pomóc poznać nową muzykę, przez co w sprzedaży dostępne są tylko i wyłącznie karnety, które upoważniają do udziału w festiwalu przez trzy dni. Karnety można nabyć na wszystkich portalach biletowych oraz na stronie internetowej Live Nation Polska – organizatora imprezy.

Relację z poprzednich edycji festiwalu

Tego, że warto pojawić się w Poznaniu na Spring Breaku, raczej nie trzeba powtarzać. Jeśli jednak jeszcze nie mieliście okazji bawić się podczas imprezy, to warto zobaczyć nasze fotorelacje z edycji 2018 i 2019 oraz przeczytać obszerną relację z tegorocznej edycji.