InnerSpace do wyłapania za darmo w Epic Games Store

Na Epic Games Store zawitały kolejne darmowe gry. W tym tygodniu dostaniemy InnerSpace – atrakcyjną wizualnie grę podobną do produkcji pokroju Journey czy Flower.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’aW tym tygodniu Epic Games Store oddaje w nasze ręce InnerSpace. Będzie on do odebrania za darmo do 5 marca, kiedy to w skład promocji wejdą kolejne darmowe gry, a konkretnie GoNNER, Offword Trading Company.

InnerSpace to ufundowany na kickstarterze tytuł, który w swoim założeniu miał być grą gameplayowo podobną do Journey czy FlowerW produkcji wcielamy się w nietypowy pojazd: samoloto-łódź podwodną. Wehikułem tym przemierzamy kilka wykreowanych przez twórców poziomów zbierając punkty i próbując odkryć tajemnicę zniknięcia dawnej cywilizacji. Gra posiada ładną, pastelową oprawę audiowizualną. Do tego wykreowane lokacje zachwycają  pomysłem i atrakcyjnością. InnerSpace bez wątpienia należy do produkcji odstresowujących, jednak już po pierwszych poziomach zaczyna się robić grą coraz trudniejszą, co wielu graczom odbiera możliwość pełnego relaksu przy niej.

Zamierzacie zgarnąć gry na Epic Games Store i spróbować InnerSpace? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok