Ofelia i jej opowieść o miłości

ofelia
kadr z teledysku (youtube.com/watch?v=hqf2EQccFs4)

Iga Krefft, występująca pod pseudonimem Ofelia, zaprezentowała teledysk do utworu To Do pana.

W najnowszym teledysku do piosenki, która ukazała się na debiutanckiej płycie artystki, motywem przewodnim jest miłość. W klipie zobaczymy trzy pary, zarówno homoseksualne i heteroseksualne, które tłumaczą, co dla nich oznacza miłość. Zakochani wymieniający czułości w przestrzeni publicznej udowodnili, że nie boją się tego kim są i kogo kochają.

Jednym z uczestników teledysku jest Radek Pestka, zwycięzca piątej edycji top model, który w klipie wystąpił u boku swojego partnera Romana Gelo. Ponadto w teledysku ujrzymy też Magdę Jagnicką z Kornelem Tomasikiem i Anię Dębicką z Oliwią Lis, jak i również samą Ofelię.

Miłość ponad wszystko

Ofelia jest jedną z wielu polskich gwiazd, które wspierają mniejszości LGBT+. Niedawno powstała składanka Music 4 Queers & Queens, którą muzycy wydali z okazji miesiąca dumy.

Młoda piosenkarka zdecydowała się na zrealizowanie klipu o takiej tematyce ze względu na sytuację, która się aktualnie dzieje w Polsce. Ten teledysk ma być pewnym rodzajem manifestu, który neguje nietolerancję i nieposzanowanie praw człowieka.

https://www.instagram.com/p/CBsgtHmpGBO/

Informując o premierze teledysku, Ofelia zamieściła przejmujący wpis o miłości na swoim instagramie:

 Dzisiaj wypuściliśmy bardzo wyjątkowy klip, który mam nadzieje ogrzeje wasze serca w tym trudnym czasie. Od zawsze byłam romantyczką. Miłość jest najważniejszym elementem naszego życia. Bez niej życie staje się puste. Miłość do Świata, natury, rodziny, partnera- to wszystko czyni nasze życie kompletnym. Tej miłości powinno być JAK NAJWIECEJ. Kiedy słyszę o tym, że komuś nie pozwala się kochać albo co więcej – karze się kogoś za to, że kocha- tracę wiarę w Świat. Nie jestem w stanie zrozumieć co jest złego w kochaniu. Jest to dla mnie absurd.
Tym krótkim filmem chcieliśmy pokazać jak subtelna i piękna jest miłość- jak miłość czyni nas pięknymi i dobrymi tak jak naszych bohaterów.

Księgi Ofeliowe

Tak miała się nazywać trasa koncertowa artystki, która z powodu pandemii koronawirusa nie mogła się odbyć. Ofelia jednak wymyśliła inne rozwiązanie. Dla posiadaczy biletów wokalistka nagra specjalny koncert, który później w płytowej wersji, wraz z dołączonymi przez wokalistkę gadżetami, będzie można odebrać z jej własnych rąk. Bilety można nabyć do 28 czerwca.

http://www.instagram.com/p/CBx77wDl2IW/