Już za miesiąc odbędzie się solowy koncert Inee w Łodzi!

0
35

Został miesiąc do koncertu Inee w łódzkim klubie Lordi’s! Kto wystąpi razem z artystką?

Inez Janiak-Molęcka jest tatuatorką i piosenkarką. Zadebiutowała w 2020 roku albumem Fam Fatale, a w 2023 roku ukazała się jej druga płyta – Manga. 

Muzyka Inee jest mieszanką rapu, trapu, elektroniki i mocnego wokalu. Do jej inspiracji zaliczają się m.in.: Marylin Manson i Agnieszka Chylińska. Zanim spróbowała swoich sił w muzyce traprockowej, była członkinią kapel metalowych i rockowych. O swoich tekstach powiedziała tak:

Moim, bliskich  i ludzi, których spotykam. Głównie opierają się na mojej przeszłości, kiedy miałam nieco smutniejszy okres, ale pamiętam, jak się wtedy czułam i doceniam, że udało mi się dojść do etapu, w którym jestem aktualnie. Nie chcę tam wracać, ale chcę pokazać ludziom, że ten problem nie dotyczy tylko ich(…).

W swoich tekstach Inez porusza także takie tematy, jak alkoholizm lub nerwica lękowa.

Inez koncertowo

Artystka niedawno zapowiedziała solowy koncert w Łodzi. Jak czytamy na stronie goingapp.pl:

W podziękowaniu za tak ciepłe przyjęcie albumu Manga, reprezentantka labelu Dopehouse ma przyjemność zaprosić na niezwykły koncert, który odbędzie się w klubie Lordi’s w Łodzi już 19 kwietnia!

Autorka takich numerów jak Zamiast serca mam granat z gościnnym udziałem Kiełasa, Blizna w kształcie serca czy też Nie spojrzę za siebie z Gibbsem, ponad wszystko ceni w muzyce silne, nierzadko skrajne emocje – gwarantujemy, że nie zabraknie ich na koncercie w Łodzi.

Inee nagrywa obecnie swój kolejny solowy album, który ukaże się jeszcze w tym roku. Koncert w Łodzi jest tym samym idealnym podsumowaniem przygody z Mangą – fani charyzmatycznego wokalu i wrażliwości Inee nie będą zawiedzeni.

Podczas łódzkiego koncertu Inez będą towarzyszyć:

  • Opał,
  • Oliver Olson,
  • Indeb,
  • Seni,
  • Gibbs.

Seni i Inez nagrali razem utwór Sztyletem w serce, a Opał, Oliver Olson i Indeb pojawili się na ostatniej płycie Inez – Mandze. Opał udzielił się w kawałku Odłamki zgaszonych gwiazd, Indeb w Uda jak Mewtwo, a Oliver – w Na mieście. Z kolei Gibbs odpowiadał za produkcję wykonawczą albumu Manga. Można go także usłyszeć w utworze Nie spojrzę za siebie.

Solowy koncert Inee odbędzie się 19 kwietnia 2024 roku w łódzkim klubie Lordi’s. Inez pojawi się również w maju na Juwenaliach Śląskich.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments