J.Wise z debiutancką płytą

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie FONOBO

Właśnie pojawiła się jedna z najbardziej oczekiwanych debiutanckich płyt tego roku. J.Wise wydał swój pierwszy album o tytule Stories.

J.Wisepochodzi z Poznania, ale przez wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie nie tylko tworzył muzykę, lecz zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace pokazywane były w prestiżowych galeriach takich jak Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Można go więc określić mianem artysty międzynarodowego, który właśnie wydał debiutancką płytę – Stories. Na co dzień jest liderem i wokalistą alternatywnego zespołu The Suns.

Premiera Stories

Stories to zbiór wspomnień i emocji artysty. W swoich tekstach J.Wise przemycił prawdziwe historie o bólu i walce z samym sobą oraz własnymi słabościami. Jego album celebruje też miłość i odnosi się z szacunkiem do smutku. Przede wszystkim jednak są to prawdziwe historie opowiedziane z wielką pasją. 

Ten album to ja.

Na debiutanckiej płycie J.Wise’a znalazły się wszystkie dotychczasowe anglojęzyczne single, czyli Tears, Crying For Help oraz CaliforniaJ.Wise jest autorem wszystkich tekstów na Stories, z kolei muzykę skomponował wspólnie z Andrzejem Izdebskim.