J.Wise zaskakuje kolejnym singlem

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie FONOBO

J.Wise – czyli jeden z najciekawszych debiutantów 2020 roku –  wydał nowy singiel pod tytułem Płonie nasz dom. Debiutancka płyta Stories już 20 listopada, ale najpierw posłuchajmy singla.

O artyście

J.Wise pochodzi z Poznania, ale przez wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie, nie tylko tworzył muzykę, lecz zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace pokazywane były w prestiżowych galeriach takich jak Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Można go więc określić mianem artysty międzynarodowego, który przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty – Stories.

Nowy singiel

Dotychczas światło dzienne ujrzały piękne i przejmujące ballady J.Wise’a – TearsCrying For Help oraz California, a także alternatywny przebój na wakacje – Idealny. Sięgając po kolejny singiel, muzyk ponownie zdecydował się zaśpiewać po polsku. Piosenka Płonie nasz dom to trzymający w napięciu i bardzo emocjonalny utwór, do którego powstał minimalistyczny i imponujący teledysk. Podobnie jak poprzednie single J.Wise’a, nowy utwór artysty znajdzie się na jego debiutanckiej płycie Stories, która ukaże się 20 listopada 2020 roku.