Sett – Nowy heros w League of Legends

Sett - Nowy heros w League of Legends

Riot Games nie zwalnia tempa, raz po raz dodając nowych championów do League of Legends. Po Apheliosie, który dopiero wczoraj pojawił się na serwerach live, nadszedł czas na Setta. Według tego co zaprezentował twórca gry w biografii i w prezentacji bohatera na swoim Spotlight, możemy spodziewać się prawdziwej gali WWE na Summoner’s Rifcie.

Historia

Sett urodził się jako Vastaj. Wykorzystując swoją ponadprzeciętną siłę oraz zwierzęcą wytrzymałość szybko stał się bohaterem wojen z Noxusem. To mu jednak nie wystarczyło. Bohater chciał pokazać swoją siłę nie tylko w trakcie bitwy, ale również na arenie. Tak zaczęła się jego historia z nielegalnymi walkami. Mimo młodego wieku, Sett w niedługim okresie czasu wywalczył sobie drogę na szczyt i przejął kontrolę nad areną. W ten sposób został gangsterem.

Umiejętności

Jedyne co na ten moment wiemy o Secie to fakt, że walczy na pięści i ma być wojownikiem. Riot Games obdarował nas tylko krótkim filmem prezentującym skillset bohatera, który zamieszczamy poniżej. Gdy tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, zaktualizujemy tę sekcję. Może Wy macie pomysł jak opisać te dziwne animacje i w klimacie League of Legends opisać umiejętności bohatera.

The Escapist kolejną darmową grą na Epic Games Store

The Escapist kolejną darmową grą na Epic Games Store