Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo Jotun: Valhalla Edition. Już niedługo twórcy Fortnite’a udostępnią za to The Escapist – symulator ucieczki z więzienia.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 1 grudnia. W jej ramach możemy dostać Jotun: Valhalla Edition – ręcznie rysowaną grę akcji, która toczy się w świecie wierzeń ludów nordyckich. Co czeka nasze biblioteki już niedługo?

Jotun: Valhalla Edition do wyłapania za darmo na Epic Games Store

Od 12 grudnia na nasze dyski będziemy mogli za darmo przyjąć The Escapist. Jest to niezależna i niewielka gra opowiadająca o ucieczce z więzienia. Wcielamy się w niej w nieszczęśnika, który bynajmniej nie zamierza gnić za żelaznymi kratami i szuka sposobu na wywalczenie sobie wolności. W tym celu może podjąć się dziesiątek różnych opcji, które umożliwią mu odzyskanie wolności. Może przebijać się mozolnie przez kamienne mury żelaznymi widelcami, zbierać fortunę, która otworzy mu wszystkie drzwi i wiele wiele innych. The Escapist nie jest jednak grą prostą, szybką i prowadzącą gracza za rękę. Odzyskiwanie wolności swoje trwa, a gracz musi dostosować się do codziennej rutyny postaci, którą steruje i np. stawiać się codziennie na poranne apele.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień The Escapist i spróbować swoich sił w ucieczce z więzienia? Dajcie nam znać w komentarzach!

Death Stranding- najważniejsza robota w życiu kuriera [recenzja]

Death Stranding- najważniejsza robota w życiu kuriera [recenzja]