Jesus Christ Superstar 2020 w Teatrze Rampa [zapowiedź]

Jesus Christ Superstar 2020
fot. materiały prasowe

5 marca 2020 roku musical Jesus Christ Superstar powróci do warszawskiego Teatru Rampa. Kulturalne Media po raz kolejny mają przyjemność objąć ten spektakl patronatem medialnym.

Jesus Christ Superstar to jeden z największych musicali wszech czasów. Jego twórcami są Andrew Lloyd Webber i Tim Rice. U progu lat 70. XX wieku stworzyli niezwykłą rockową opowieść, w której postać Chrystusa została wystylizowana na pierwszego w dziejach idola.

5. rocznica 

Teatrze Rampa w Warszawie premiera musicalu odbyła się 18 marca 2016 roku. Po ogromnym sukcesie spektakl powracał na deski teatru w kolejnych latach. Od 5 marca do 8 kwietnia 2020 roku musical po raz piąty będzie można obejrzeć na Targówku.

Siłą tej inscenizacji są genialne interpretacje wokalne, piękna muzyka na żywo, świetnie dobrane do postaci kostiumy, urzekająca choreografia i wyjątkowa atmosfera.

Na Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa chce się wracać, przeżywać na nowo tę historię, analizować ją, skupiać swoją uwagę na innych elementach, dostrzegając rzeczy niezauważone poprzednim razem.

Każdy może odbierać ten musical w odmienny sposób i u każdego może on powodować inne emocje, ale jesteśmy pewni, że nikt nie wyjdzie z teatru obojętny na to, co właśnie zobaczył. Dla jednych będzie to porywająca rozrywka, dla innych wręcz przeżycie duchowe. Musical ten pozwala na chwilę się zatrzymać, wyciszyć i potrafi skłonić do refleksji nad sprawami, które zwykle zagłusza codzienność.

Obsada

Obsada Jesus Christ Superstar 2020 prezentuje się następująco:

fot. materiały prasowe

Bilety 

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na pierwsze marcowe terminy spektakli. Są one do nabycia w kasie Teatru Rampa oraz na stronie internetowej.

fot. materiały prasowe