Westworld – trzeci sezon ponownie na HBO

westworld sezon 1
fot. filmozercy.com
Westworld to popularny amerykański serial science-fiction, wyprodukowany przez Kilter Films, Bad Robot Productions, Jerry Weintraub Productions oraz Warner Bros, który dostępny jest na HBO. Aktualnie można obejrzeć pozostałe dwa sezony. Niestety data kolejnego nie jest jeszcze nam znana. Można spekulować, że pojawi się on mniej więcej w 2020 roku.

Westworld – sezon 3

Akcja serialu dzieje się w nietypowym, odbiegającym od rzeczywistości parku rozrywki Westworld, zaludnionym przez roboty, przypominające ludzi, obdarzone sztuczną inteligencją, lecz kontrolowane przez obsługę parku. Niektóre z nich zyskują jednak coraz większą kontrolę nad własną egzystencją, stają się przebiegłe, chcą dorównać ludziom. W tym parku można spełnić swoje mroczne fantazje.

Kto jest pomysłodawcą?

Twórcą parku Westworld jest wybitny naukowiec Robert Ford (Anthony Hopkins), który ciągle zastanawia się jak udoskonalić przyszłość. Towarzyszy mu jego pomocnik – Bernard Lowe (Jeffrey Wright). Park zawsze jest pełen gości. Jak w większości tego typu produkcjach, bohaterowie będą mieli do czynienia z dobrem oraz ze złem. Pewien tajemniczy mężczyzna w czerni jest negatywną postacią, która niezbyt dobrze życzy ludziom. Na szczęście na pomoc wkroczy Dolores Abernathy (Evan Rachel Wood) – dobra córka farmera z prowincji. Do miasteczka, w pobliżu którego mieszka Dolores, przybywa czarujący mężczyzna – Teddy Flood (James Marsden).

Sezon pierwszy

W 2016 roku serial mógł cieszyć się podwójnym zwycięstwem podczas rozdania nagród Critics Choice Awards, ponieważ wygrały dwie aktorki w kategoriach: NAJLEPSZA AKTORKA W SERIALU DRAMATYCZNYM – Evan Rachel Wood oraz NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA W SERIALU DRAMATYCZNYM: Thandie Newton.

W 2017 roku Westworld typowany był na jednego ze zwycięzców tegorocznej nagrody Emmy w kategorii NAJLEPSZY SERIAL DRAMATYCZNY.

Sezon drugi

Wiemy na pewno, że niektóre z proponowanych w zwiastunie scen nie pojawią się w serialu. Reżyser Jonathan Nolan przyznał, że dodał ten przyciągający materiał na potrzeby stworzenia trailera. Które sceny pojawią się jednak w Westworld? Zapraszam do zapoznania się ze zwiastunem.

Sezon trzeci

Niestety pełna obsada sezonu 3. Westworld nie jest jeszcze znana. HBO co jakiś czas ogłasza nazwiska kolejnych aktorów, którzy zaprezentują się w nowej serii. Między innymi wiemy, że zagrają: Aaron Paul, Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Ed Harris, Jimmi Simpson, Jeffrey Wright, James Marsden i Tessa Thompson. Z pewnością możemy spodziewać się wielkich zmian.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o