Premiera drugiego sezonu serialu “Westworld”

0
505

Data drugiego sezonu serialu Westworld jest już znana. Czy hit HBO zaskoczy swoich fanów i stanie się faktycznym następcą sukcesu Gry o tron?

Pierwszy sezon serialu odznaczał się niezwykłą liczbą fabularnych twistów, pozostawiając widzów z wieloma niewyjaśnionymi kwestiami. Zawiłość narracji i zaburzenia czasoprzestrzeni spowodowały, że odbiór Westworld oscylował między jawą, a snem. Nikt nie był do końca przekonany co dzieje się w głowie bohaterów i które wydarzenia naprawdę miały miejsce. Najnowszy zwiastun drugiego sezonu zapowiada sporo akcji i rozrywki, a jego koncepcja zdecydowanie zachęca do obejrzenia.

Fotos z serialu Westworld

Czy narracja Dolores i obrazy pojawiające się przed naszymi oczami nie przypominają reklamy parku rozrywki, jakim jest tytułowy świat Dzikiego Zachodu, proponując swoim klientom nowe światy i ciekawsze wątki fabularne? Wiemy na pewno, że niektóre z proponowanych w zwiastunie scen nie pojawią się w serialu. Reżyser Jonathan Nolan przyznał, że dodał ekskluzywny materiał na potrzeby stworzenia trailera. Które z nich pojawią się jednak w Westworld? O tym widzowie będą mogli przekonać się już 22 kwietnia tego roku. Serial będzie emitowany przez stację HBO.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments