Ukraiński dubbing w Heliosie! – Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

ukraiński dubbing

Helios przygotował niespodziankę dla widzów ukraińskojęzycznych. 18 listopada we wszystkich kinach sieci będzie wyświetlany nowy film z uniwersum Harry’ego Pottera (Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda) z dubbingiem ukraińskim!

Ten weekend to ważne dni dla wszystkich fanów świata stworzonego przez J.K Rowling i samego Harry’ego Pottera. Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda to kolejna epicka opowieść, pełna magicznych przygód i wartkiej akcji. Sieć kin Helios powoli wprowadza filmy w wersji ukraińskiej – tym razem padło na dubbing Fantastycznych Zwierząt.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć – czas na kontynuację!

Najnowsza produkcja studia Warner Bros to kontynuacja filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, w którym to Newt Skamander (czarodziej i specjalista od magicznych stworów) pomógł społeczności amerykańskich czarodziejów schwytać najgroźniejszego czarnoksiężnika tamtych czasów – Gellerta Grindewalda (Johnny Depp).

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda – dubbing ukraiński

Newt Skamander powróci na ekrany zaledwie parę miesięcy po wydarzeniach z pierwszej odsłony nowej serii filmów. Ponowie niesamowite przygody połączą Newta, Queenie czy Jacoba. Wielkie zagrożenie ze strony czarnoksiężnika sprawi, że świat czarodziejów stanie się niebezpieczny i podzielony. To będzie prawdziwy sprawdzian lojalności Skamandera i jego kompanów. Wszyscy fani Harry’ego Pottera mogą spodziewać się licznych nawiązań do wcześniejszych filmów. Pojawi się m.in. młody Albus Dumbledore (Jude Law). Pokazy z dubbingiem ukraińskim już w tą niedzielę!