Stand-up Show 2019

Stand-Up Show 2019

STAND-UP SHOW 2019 – The Best of – to największe komediowe wydarzenie w Polsce. 

Stand-Up Show 2019

Czołówka najlepszych komików w kraju na jednej scenie i ponad 100 tysięcy widzów. 17 miast, 18 występów i trasa, która z pewnością przejdzie do historii!

Wystąpią: 

Łukasz Lotek Lodkowski

Posiada coś, czego zazdroszczą mu inni komicy, mianowicie wrodzony talent do rozśmieszania ludzi. Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem i niepowtarzalny sposób bycia powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci.

Rafał Pacześ

Autor bestsellerowego stand-up’u pt.: „Warszawska Korporacja”. Na scenie od 2012 roku. Jego występy można było zobaczyć na antenach większości polskich stacji telewizyjnych.

Katarzyna Piasecka

Najbardziej znana polska stand-uperka. Energia, charyzma, żywy kontakt z widzem – to jej znaki rozpoznawcze. Bezpośrednia i bezkompromisowa. Gościła na setkach scen, zjednując sobie publiczność.

Kacper Ruciński

Pionier polskiej sceny stand-upowej. Jego występy to mieszanka abstrakcji, błyskotliwych dygresji, nierzadko kontrowersyjnych komentarzy i improwizacji, której jest niekwestionowanym mistrzem.

Rafał Rutkowski

Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Widzowie telewizyjni pamiętają go m.in. z serialu „Daleko od noszy” i „Przepis na życie”. Stworzył i spopularyzował w Polsce gatunek one-man show.

Tomasz Boras Borkowski

Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny.

Michał Leja

Gospodarz programu „Michał Leja Show”, którego spojrzenie na świat, interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy jego występ to rozrywka na najwyższym poziomie.

Adam Van Bendler

Człowiek który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i wiecznemu roztargnieniu przez które zawsze coś mu się przytrafia. Człowiek z bagażem najdziwniejszych doświadczeń, których nie waha się używać na scenie.

 

Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski już w grudniu w Krakowie. Jak zdobyć bilety?

 

O oprawę muzyczną zadba B.O.K Trio, czyli Paweł Paulo Molenda, Karol Kay Tomas, Łukasz Syluch Sylwestrzak – muzycy, instrumentaliści, indywidualiści, artyści. Jedna trzecia bydgoskiego zespołu B.O.K, poruszającego się w szeroko rozumianych ramach hip-hopu.

Szykujcie się na ponad dwie godziny rasowego stand-upu!

Stand-Up Show 2019

PROGRAM PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW DOROSŁYCH.

Zapraszamy!

Materiały promocyjne organizatora.