Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski już w grudniu w Krakowie. Jak zdobyć bilety?

Łukasz 'Lotek' Lodkowski już w grudniu w Krakowie. Jak zdobyć bilety?

Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski powraca do Krakowa ze sowim najnowszym programem “Bałagan na strychu”. 

Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski już w grudniu w Krakowie. Jak zdobyć bilety?

Aktywny komik od 1985r. Właśnie wtedy na świat przyszedł Lotek, który posiada coś czego zazdroszczą mu inni komicy, mianowicie wrodzony talent do rozśmieszania ludzi. Już w roku 2012 po raz pierwszy pobrał swoje pierwsze honorarium za występ. Po tym wydarzeniu na polskiej scenie komediowej wszystko się zmieniło i nic już nie było takie samo. Od początku swojej działalności scenicznej Lotek pokazał, że poradzi sobie na największych polskich scenach: Katowicki Spodek, Gdańska Ergo Arena, Warszawski Torwar, to tylko niektóre areny na których Lotek wielokrotnie pokonywał przepony swoich widzów. Rekordowe ilości odsłon jego występów na YouTubie są dowodem na to, że publiczność się nie myli. Zaraźliwy śmiech, modulowanie głosem, niepowtarzalny sposób bycia i profesjonalizm tego Artysty powodują, że jego występy na długo pozostają w pamięci.

Łukasz ‘Lotek’ Lodkowski w Krakowie!

Komik zaprezentuje swój najnowszy program 4, 5 oraz uwaga – 16 grudnia. Z uwagi na ogromne zainteresowanie organizatorzy zorganizowali aż trzy występy.

Jeśli nie posiadacie jeszcze biletów, to właśnie jest ostatnia szansa, aby zdobyć wejściówki na 16 grudnia. Bilety na wydarzenie w dniu 4 i 5 grudnia już się wyprzedały.

 

 

Ceny biletów:
45 zł ulgowe
50 zł zwykłe
65 zł balkon

Kliknij i kup bilety!

Nosowska na tłusto w Poznaniu – wygraj wejściówki! [konkurs]