Musical „Jesus Christ Superstar” powróci w marcu 2024 roku

0
952

W marcu 2024 roku po długiej, pandemicznej przerwie do Warszawy powraca, na ściśle limitowaną liczbę spektakli, kultowa rock opera – Jesus Christ Superstar w reżyserii i inscenizacji Jakuba Wociala oraz Santiago Bello.

Będzie to pierwsze w Polsce prywatne i komercyjne wystawienie tego tytułu. Projekt mimo, że powraca na deski Teatru Rampa to jest od teatru niezależny i odpowiada za niego Broadway w Polsce.

W Teatrze Rampa w Warszawie premiera musicalu odbyła się 18 marca 2016 roku. Po ogromnym sukcesie spektakl powracał na deski teatru w kolejnych latach, stając się jego repertuarowym hitem. Ostatni raz został zagrany na scenie Teatru Rampa 11 marca 2020 roku.

Siłą tej inscenizacji Jesus Christ Superstar są genialne interpretacje wokalne, piękna muzyka  na żywo, świetnie dobrane do postaci kostiumy, urzekająca choreografia i wyjątkowa atmosfera. Jest to spektakl dynamiczny, nafaszerowanym emocjonalnością, angażującym widza i dostarczającym niezapomnianych wrażeń artystycznych.

Każdy może odbierać ten musical w odmienny sposób i u każdego może on powodować inne emocje, ale jesteśmy pewni, że nikt nie wyszedł z teatru obojętny na to co zobaczył. Dla jednych będzie to porywająca rozrywka, dla innych wręcz przeżycie duchowe.

Terminy

Spektakl będzie grany wiosną 2024 roku jedynie 8 razy. 14, 15, 16 i 17 marca 2024 roku w Krakowskim Teatrze Variété oraz 22, 23 (2 spektakle – o godzinie 15 i 19) oraz 24 marca 2024 roku w Teatrze Rampa w Warszawie.

Obsada

Na razie ujawniono obsadę następujących ról:

Jezus – Jakub Wocial / Maciej Podgórzak

Maria Magdalena – Natalia Piotrowska-Paciorek

Judasz – Maciej Pawlak

Premierowa obsada wznowienia Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa w dniu 22 marca 2024 roku zapowiada się następująco: Jakub Wocial, Natalia Piotrowska-Paciorek i Maciej Pawlak. Przy czym organizator zastrzega sobie prawo do zmian w obsadzie. Informacja o kompletnej obsadzie oraz o obsadach na pozostałe terminy pojawi się w późniejszym czasie.

Bilety

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 18 września 2023 roku o godzinie 18:00. Będzie ona dostępna dla osób, które zakupiły bilety w serwisie Bilety.fm na wydarzenia organizowane przez Broadway w Polsce od czerwca 2020 roku. Do takich osób wysłane zostały maile z linkiem do wcześniejszego dostępu do zakupu biletów na Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa.

Regularna sprzedaż biletów wystartuje 19 września o godzinie 10:00. Bilety na spektakle w Krakowskim Teatrze Variété będą dostępne w kasie oraz na stronie internetowej teatru. Natomiast bilety na spektakle w Teatrze Rampa dostępne będą wyłącznie za pośrednictwem serwisu Biletomat.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments