Darmowa gra i ponad 2000 przecen. GOG rusza z Summer Sale Festival

Summer Sale Festival

GOG.com – platforma cyfrowej dystrybucji gier bez zabezpieczeń antypirackich – rozpoczyna wyprzedaż nazwaną Summer Sale Festival. W jej ramach przecenionych zostało ponad 2000 gier, a przez 48 godzin gracze będą mogli dodać za darmo Obduction – ciepło przyjętą grę logiczną twórców legendarnego Myst.

Każda zbliżająca się pora roku stanowi dla sklepów fizycznych i cyfrowych wszystkich dziedzin świetną okazję do przeprowadzania promocji mających zachęcić klientów do regularnych odwiedzin. Już niedługo lato, a co za tym idzie gracze mogą spodziewać się licznych słonecznych promocji. Jako jeden z pierwszych na podbój portfelów graczy wyruszył GOG ze swoją wyprzedażą zatytułowaną Summer Sale Festival. Promocja potrwa do 17 czerwca do 23:59.

Darmowa przygodówka

Wyprzedaż to przede wszystkim obniżki cen, ale zanim przejdziemy do wyboru najciekawszych z nich należy wspomnieć, że GOG celem przyciągnięcia klientów rozdaje na swojej platformie darmową grę. Jest nią Obduction – przygodówka z silnymi elementami gry logicznej, za której stworzenie odpowiada Cyan Inc – twórcy Myst z 1993 r. Aby dodać grę do swojej biblioteki musicie tylko wejść w ten link, zalogować się na swoje konto i kliknąć “odbierz za darmo”. Gra natychmiastowo trafi do Was i zostanie tam na stałe. Musicie jednak się spieszyć, bo oferta będzie dostępna tylko do 1 czerwca do godz. 15:00.

Wyprzedaż

Pora na właściwą część tekstu traktującego o wyprzedaży. Pora na przeceny! W informacjach na stronie GOG.com informuje o ponad 2000 przecen do -90%. Na co jednak warto zwrócić uwagę? Oto subiektywny wybór najciekawszych obniżek cenowych:

OFERTY OGRANICZONE CZASOWO (do 31.06 do 15:00)

INNE PROMOCJE:
Na potrzeby wyprzedaży przygotowano także szereg pakietów gier w niższych cenach:
  • Mechanical Brothers – 71,99 zł – kolekcja zawierająca Into The Breach, Hob (którego recenzja tutaj) i >observer_;
  • The Scary Family – 64,90 zł – kolekcja gier z serii Mafia (których recenzje znajdziecie tutaj);
  • Die Auslanders – 21,99 zł – kolekcja serii X-Com;
  • Masters of Bullets – 57,89 zł – kolekcja gier z serii Soldier of Fortune;
  • Arctic Mages – 102,59 zł – kolekcja gier z serii Banner Saga (których recenzje znajdziecie tutaj);
  • The Indienerds – 53,99 zł – kolekcja zawierająca Tower of Time, Sundered: Eldritch Edition i Iconoclasts (którego recenzja tutaj);
  • Alien Plant Farm – 71, 99 zł – kolekcja zawierająca Stellaris, Survivng Mars i Aven Colony.

Tak przedstawia się wyprzedaż Summer Sale Festival. Jak się Wam podoba to, co GOG przygotował na otwarcie lata? Znaleźliście tu coś dla siebie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Szukającym tanich gier przypominamy także, że nadal aktualna jest paczka gier od Humble Bundle.

Nowa paczka gier – Humble tinyBuild Bundle with Graveyard Keeper

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o