Nowa paczka gier – Humble tinyBuild Bundle with Graveyard Keeper

Humble tinyBuild Bundle with Graveyard Keeper

Serwis Humble Bundle wystartował z nową paczką z grami. W Humble tinyBuild Bundle with Graveyard Keeper znajdziemy rozmaite gry indie, jak Party Hard, Graveyard Keeper czy Hello Neighbor.

Humble Bundle – znany ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – zaoferował nam nową paczkę gier. Zestaw zatytułowany Humble tinyBuild Bundle with Graveyard Keeper zawiera mieszankę wielu gier indie. Do najciekawszych produkcji znajdujących się w paczce należy zaliczyć serię Party Hard – grę, która pozwala graczom wcielać się w rolę finezyjnych masowych morderców; Hello Neighbor – popularną na YouTube skradankę opowiadającą o tajemniczym sąsiedzie, który na pewno ukrywa przed nami sekret i Graveyard Keeper, którego można w skrócie nazwać Stardew Valley z grabarzem w roli głównej (po więcej odsyłamy Was do naszej recenzji).

Paczka dostępna jest do 4 czerwca do godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są tylko na Steama.

Aby zaopatrzyć się w zestaw musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera 1UpOnCancer i Stack-Up.

Przejdźmy jednak do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Drugi próg i średnia cena wpłat (obecnie 7.69 dolarów) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg to koszt $13. Możecie za to zaopatrzyć się w:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble tinyBuild Bundle with Graveyard Keeper. Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

EA Acces na PS4, 7 nm od Intela i Emulator Xboxa na Switch’u – Tech-Game Newsroom (13.05-19.05)

EA Acces na PS4, 7 nm od Intela i Emulator Xboxa na Switch’u – Tech-Game Newsroom (13.05-19.05)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o