PlayStation Plus w kwietniu: Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0 w ofercie

Subskrybenci PlayStation Plus dostaną w kwietniu najnowszą część jednej z najbardziej uznanych marek PlayStation i znaną grę wyścigową. Kwietniowa promocja obejmuje bowiem Uncharted 4 i DiRT Rally 2.0.

Subskrybenci płatnego abonamentu PlayStation umożliwiającego grę online z innymi graczami dostają jak co miesiąc darmowe gry. Kwietniowa oferta obejmuje wspomniane Uncherted 4 DiRT Rally 2.0. Aby zdobyć gry musicie tylko włączyć konsolę, przejść do PlayStation Store, kliknąć na zakładkę “PlayStation Plus”, a następnie przejść do sekcji darmowych gier i przypisać do biblioteki obydwie produkcje. Opcja dostępna będzie do pierwszego wtorku kolejnego miesiąca, czyli do 5 maja.

Uncharted 4

Według zapowiedzi twórców to ostatnia część uznanej serii (choć zważywszy na tradycję ogłoszeń Naughty Dog w tej sprawie nie trzeba się zbytnio przywiązywać do tych zapewnień). Produkcja po raz kolejny pozwala graczowi wcielić się w postać Nathana Drake’a. Tym razem jednak stary poszukiwacz nie jest już awanturniczym złodziejem. Zdecydował się osiąść na stałe i założyć w spokoju rodzinę. Sielakową codzienność burzy jednak nagłe pojawienie się Sama – brata, którego Nathan uważał za zmarłego. Aby uratować mu życie bohater będzie musiał odnaleźć jeszcze jeden z zaginionych skarbów. Tym razem opowieść jest o wiele bardziej osobista i skupia się na demonach protagonisty. W grze znajdziemy ponownie wiele zagadek, dziesiątki broni, walki z bandziorami i popisy parkourowych Drake’a. Pomimo pięciu lat na karku Uncharted 4 nadal jest jedną z najlepiej wyglądających gier na PlayStation 4. Naughty Dog po raz kolejny pokazało, że znają się na rzeczy i tekstury, elementy cząsteczkowe czy mnogość drobnych detali zachwycają.

DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 to gra wyścigowa stawiająca w głównej mierze na realizm. W produkcji tej nie znajdziemy typowo zręcznościowego modelu jazdy. Kierowca w tej grze musi brać pod uwagę multum czynników, w tym nie tylko pogodę, śliskość nawierzchni ale nawet takie detale jak zanieczyszczenie opon. Gra jest także o 4 lata młodsza od dzieła Nuaghty Dog i choć gameplayowo uderza w zupełnie inne tony to i tutaj oprawa wizualna stoi na bardzo wysokim poziomie. DiRT Rally 2.0 pomimo drobnych potknięć spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem. Gra na Metacriticu uzyskała 84/100 punktów.

Cieszycie się na takie gry w kwietniowym PlayStation Plus? Zamierzacie kupić dla nich abonament czy może nie jest to dla Was wystarczający argument? Dajcie nam znać w komentarzach!

Hob, Gone Home i Drawful 2 za darmo w EGS

Hob, Gone Home i Drawful 2 za darmo w EGS