Grand Theft Auto V kolejną darmową grą na Epic Game Store?

Internet huczy i buczy wokół następnej gry, którą Epic Games miałby rozdać za darmo w swoim sklepie. Sporo ze stron sugeruje, że grą tą będzie Grand Theft Auto V.

Epic Games od niemal początków działalności swojego sklepu rozdaje graczom co tydzieńd armowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 7 maja. W jej ramach możemy dostać niewielką grę Death Coming. Co czeka nasze biblioteki już niedługo? W sieci można spotkać wiele spekulacji i powoływań na “pewne” źródła, że 14 kwietnia do naszych  bibliotek przypiszemy… Grand Theft Auto V. Legendarna i jak na razie nigdy niedostępna za darmo najnowsza część cyklu od Rockastar Games to bez wątpienia gratka, która w wielu krajach nadal nie spadła ze szczytów list sprzedaży. Raz przypisana gra zostanie w Waszych bibliotekach na stałe, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej kupić (i dołączyć do grona 120 milionów nabywców) to niewykluczone, że już 14 kwietnia dostąpicie tego zaszczytu :D.

Udostępniona wersja poza podstawową kampanią ma zawierać także tryb online z licznymi dodatkami. Będzie to wersja Premium, co dodatkowo na pewno zainteresuje sporo osób. Oznacza to także, że online gry będzie za pewne przeżywał drugą młodość (podobnie jak sklep Tima Sweeney’ego).

Czy ten czarny koń przekona nieprzekonanych do dania Epicowi szansy? Nie ma wątpliwości, że hate na sklep bardzo zmalał od dnia jego założenia. A taka wisienka na torcie może pomóc w budowaniu sympatii.

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok