William DuVall przedstawił nowy termin koncertu w Warszawie

William DuVall przedstawił nowy termin polskiego koncertu
fot. wydarzenie na Facebooku

17 kwietnia bieżącego roku wokalista Alice In Chains, William DuVall, miał wystąpić w Polsce w ramach promocji swojego solowego projektu. Niestety, przez światowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, show nie doszło do skutku. Fanów muzyka pocieszyć możemy jednak informacją, że organizatorzy występu ogłosili już nowy termin koncertu!

William DuVall zawita bowiem do warszawskiej Stodoły już 24 marca 2021 roku. Polski koncert będzie jednym z przystanków podczas europejskiej trasy muzyka, na której kontynuować będzie promocję swojego krążka One Alone. Najnowsze wydawnictwo DuValla to płyta dość niecodzienna, jak na jego grunge’owe korzenie – wokalista występuje na niej bowiem tylko i wyłącznie w akompaniamencie gitary akustycznej. Muzyk sam opisuje swój ostatni album jako tak unikatowy i intymny, że przypominający nocną spowiedź, bądź kameralny koncert w salonie. Warto dodać, że podczas solowych koncertów, DuVall również występuje całkowicie solowo. Jeśli jeszcze nie poznaliście spokojniejszego oblicza obecnego wokalisty Alice In Chains, to polecamy nadrobić zaległości! Na dobry start – singiel Til The Light Guides Me Home:

William DuVall w Polsce – bilety, gdzie i za ile?

Wejściówki na koncert DuValla zakupić można w dalszym ciągu między innymi za pośrednictwem oficjalnego sklepu LiveNation. Ceny biletów (wszystkie na miejsca siedzące) wahają się obecnie między  95 a 145 złotych. Możliwy jest także zakup kolekcjonerskiego egzemplarza, jednakże cena podskakuje wtedy o 25 złotych. Organizator koncertu zapewnia także, iż wszystkie zakupione wcześniej wejściówki zachowują swoją ważność.

Kim jest William DuVall?

Wiliam DuVall to amerykański wokalista znany szerszej publiczności głównie z roli wokalisty w grunge’owym Alice In Chains. W składzie zespołu znajduje się od 2006 roku. Wspomnieć jednak wypada, że oprócz grania z AIC, muzyk pochwalić może się także występami w punkowych kapelach takich jak Neon Christ oraz No Walls i  hardrockowym zespole Comes With The Fall. Ponadto DuVall od czterech lat udziela się również gościnnie w amerykańskiej supergrupie Giraffe Tongue Orchestra.