Tre Voci we Wrocławiu!

Pierwszy i jedyny zespół crossoverowy w Polsce, którego trzonem są uznani soliści operowi i musicalowi.

twarze zespołu tre voci; od lewej wojtek sokolnicki, mikołaj adamczak, miłosz gałaj
fot. kupbilecik.pl

Najsłynniejsza grupa tenorów, Tre Voci, zawita 25 października do Wrocławia z koncertem poświęconym największym światowym przebojom.

Nowy wymiar sztuki

Tre Voci to artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego atutem są występy na żywo. W programie usłyszymy największe przeboje muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej, takie jak: Nessun Dorma, Granada, You Raise Me Up, Tango Roxanne, Hallelujah, Show Must Go On, Mambo Italiano i wiele innych.

Zespół ważniejszy od jednostki

Każdy z członków zespołu Tre Voci ma własną karierę na scenie operowej, mimo to uwielbiają śpiewać razem. Koncertowe spotkania z widzami są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność na różnych scenach świata, m. in. w Chicago (Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater – Thailand), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż). Z kolei Darek Tarczewski, wyjątkowy pianista, kompozytor i aranżer, doskonale uzupełnia występ trójki tenorów.

Operowi crossoverowcy

Tre Voci to pierwszy i jedyny zespół crossoverowy w Polsce, którego trzonem są uznani soliści operowi i musicalowi. Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe – wszystko na najwyższym poziomie. W trakcie show, Tre Voci są nie tylko śpiewakami, ale również konferansjerami. Wprowadzają publikę w swój muzyczny świat, przeplatając to prywatnymi historiami i anegdotami trójki przyjaciół, niwelując tym samym barierę między artystą a widzem. Ich koncert to prawdziwa uczta duchowa i niesamowite przeżycie!

Początki drogi do wielkiej kariery

Tre Voci to polski zespół muzyczny specjalizujący się w muzyce klasycznej i pop operowej. W skład wchodzą: Mikołaj Adamczak, Miłosz Gałaj i Wojciech Sokolnicki. Tercet został założony w 2015 roku, a pierwszy koncert zagrali 29 sierpnia w Krakowie. Do tego czasu każdy z nich prowadził solową karierę. Dostępne są jeszcze ostatnie bilety na występ w sali koncertowej Radia Wrocław, 25 października.