Tom Hardy i jego hiphopowa przygoda

Tom Hardy
Tom Hardy to znany i lubiany aktor. Jego kariera zdaje się wkraczać właśnie na zupełnie nowe tory, ponieważ postanowił poświęcić się muzyce!

Na początku 2018 roku pojawiły się pierwsze nagrania aktora. Nie są one do końca nowością, gdyż Tom nagrał je kilkanaście lat temu, kiedy jego marzeniem było zaistnieć w świecie hiphopowym, bo jak sam mówi – swoją muzyczną przygodę zaczął już w wieku 14-15 lat. Jego losy potoczyły się nieco inaczej, ponieważ został on uznaną gwiazdą filmową.

Hiphopowy epizod

Po latach Tom postanowił wrócić do swoich marzeń, by w końcu móc je spełnić. Swój powrót na muzyczne tory zaczął od wydania mixtape’u Falling On Your Arse In 1999. W celu dalszej realizacji Hardy najprawdopodobniej zamierza wydać własną płytę. Póki co wiadomo, że zaprzyjaźnił się i połączył swe siły z producentem Samem Williamem, który współpracował, m.in. z Planem B czy Davidem Bowiem. Wcześniej, będąc jeszcze nastolatkiem pracował on z takimi producentami jak Warren Riker czy Gordon Williams. Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczy się ta historia. Niemniej jednak trzymamy kciuki, by przygoda hiphopowa aktora okazała się równie udana jak kariera filmowa.

Czy Tom Hardy ma dość aktorstwa?

Tom Hardy jest aktorem i producentem filmowym pochodzącym z Wielkiej Brytanii. Świat poznał go w 1998 roku, kiedy jako dwudziestolatek został zwycięzcą telewizyjnego show The Big Breakfast’s Find Me a Supermodel. Dzięki temu podpisał kontrakt z agencją Models One. Uznanie przyniosła mu w 2001 roku jego pierwsza rola w miniserialu wojennym HBO Band Of Brothers, w którym zadebiutował w dwóch odcinkach. Tego samego roku dostał jeszcze propozycję zagrania w filmie wojennym Black Hawk Down. W 2002 roku otrzymał nominację do nagrody Saturna w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy za rolę pretora Shinzona w filmie Star Treck: Nemesis. Przez kolejne lata kariery aktor zagrał jeszcze w wielu filmach i programach telewizyjnych, udzielał się również w roli reżysera.

Zapowiedź nowego sezonu serialu Detektyw od HBO

Zapowiedź nowego sezonu serialu Detektyw od HBO

 


źródło zdjęcia: facebook.com/TomHardyPage

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o