Khalid powraca z nowym kawałkiem – Better

20 letni Khalid wydaje nową piosenkę! Zaskakuje fanów utworem Better rok po wydaniu debiutanckiego albumu. Jak wyszło?

Khalid podbił rynek muzyczny w 2016 roku piosenką Location. Debiutując na serwisie SoundCloud wspiął się na szczyty listy Billboardu, Rolling Stone i Buzzfeed. Po tak ogromnym sukcesie przyszedł czas na płytę. W 2017 roku premierę miał American Teen. Album sprawił, że Khalid dorobił się pięciu nominacji do Grammy w wieku zaledwie 19 lat. Płyta została świetnie przyjęta, a artysta przy okazji swojego tournee odwiedził nawet Polskę.

Czas na nowości….

Od czasu American Teen Khalid nie zwalnia tempa. Kolaborował z Post Malone, SZA i Lorde przy jej piosence Homemade Dynamite, nagrał piosenkę z Normani z Fifth Harmony Love Lies, i pojawił się na Lovely Bille Eilish. Nagrywał również z Martinem Garrixem i Shawnem Mendesem. Teraz muzyczne notowania podbija piosenka Eastside stworzona razem z Halsey i Benny Blanco. Fani Khalida nie mogą narzekać – artysta wciąż karmi ich nowymi utworami.

Khalid

… i czas na solo!

Khalid powrócił z łagodnymi rytmami R&B. Better to romantyczna ballada, która zapewnie będzie wprowadzeniem do kolejnego albumu. Okładka albumu przedstawia wzgórza El Paso w Texasie, rodzinnym mieście artysty. Produkcją singla zajął się Charlie Handsome, który współpracował między innymi z Kanyem Westem, Post Malonem, Arianą Grande i Mac Millerem.

https://www.instagram.com/p/BnmgXNYAUmf/?hl=pl&taken-by=thegr8khalid

 

Jak wyszło?

Nieprzesłodzony, autentyczny singiel przypomina dźwiękami poprzedni album artysty. Khalid znów śpiewa o miłości, jego głos brzmi ‘od niechcenia’ i wciąż wychodzi to… genialnie. Tworzy muzykę dla swojego pokolenia. Nie znajdziemy tu homeryckich metafor i wielkich uniesień. Utwory pochodzą prosto z serca, są nieprzesadzone i poruszające. Głębia głosu 20-latka hipnotyzuje. Na American Teen posłuchaliśmy o dorastaniu, pierwszych złamanych sercach, chęci kochania i głodu sukcesu. Nowa płyta zapewnie przedstawi nam kolejne etapy życia artysty. Jeśli Better jest rzeczywiście zapowiedzią i pierwszym smaczkiem z nowego albumu, nie można doczekać się, aby usłyszeć resztę krążka. Zapewne Khalid będzie miał nam wiele do opowiedzenia.

 

The 1975 ogłaszają tracklistę albumu, trasę i kolejny singiel!

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o