Taco Hemingway – trasa koncertowa Cafe Belga [aktualizacja]

Przez zaledwie parę lat Taco Hemingway z anonimowego chłopaka z Warszawy przerodził się w jednego z najchętniej słuchanych polskich artystów. Czy porywa krytyków czy nie, każda wydana przez niego nowość rozchodzi się jak ciepłe bułeczki. Na kolejne występy nie trzeba będzie czekać długo. Trasa koncertowa Cafe Belga rusza już jesienią 2018.

Taco Hemingway to młody polski raper, podziwiany zwłaszcza za bystre teksty pełne trafnych spostrzeżeń i porównań. Na swoim ostatnim krążku nawija o tym, jak zmęczony jest sławą i ciągle rosnącą popularnością. Jak widać, nie przełożyło się to zupełnie na zapał do pracy nad nowymi projektami. W nieco ponad pół roku Taco wydał dwa pełne albumy – Soma 0,5 mg z Quebonafide i solowe Cafe Belga plus jeden minialbum Flagey. Zaangażowanie w pracę w studiu zakrawało już o pracoholizm, nic więc dziwnego, że raper postanowił, że 2019 będzie rokiem przerwy. Zanim to jednak nastąpi, rozpocznie się trasa koncertowa Cafe Belga.

Trasa koncertowa Cafe Belga – szczegóły

Jak na razie nie znamy jeszcze wszystkich przystanków na koncertowej mapie Taco Hemigwaya. Do tej pory zapowiedziane zostały występy w Gdańsku i Katowicach. Wkrótce na naszej stronie pojawią się informacje o kolejnych koncertach. Fanom radzimy się spieszyć, gdyż bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie (zapowiadana przerwa Taco w przyszłym roku na pewno nie ułatwia sprawy).

Katowice

Koncert odbędzie 20 października 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30, jednak na występ Taco będzie trzeba poczekać do 22:30. Bilety w cenach 65 zł (pierwsza pula), 75 zł (druga pula) i 85 zł (trzecia pula) zostały już sprzedane.

Gdańsk

Koncert odbędzie się 8 listopada 2018 w Klubie B90. Wstęp na miejsce wydarzenia będzie możliwy już o 19:00, Taco zagra jednak dopiero o 21:00. Bilety w cenach 65 zł (pierwsza pula), 75 zł (druga pula) i 85 zł (trzecia pula) zostały już wyprzedane. 

W związku z ogromnym zainteresowaniem fanów, 9 listopada 2018 odbędzie się w Gdańsku jeszcze jeden koncert. Start 20:00, rozpoczęcie 22:00. Bilety na koncert w B90 kosztują 85zł.

Poznań

Koncert w Poznaniu odbędzie się 29 listopada 2018 w Sali Ziemi. Drzwi otworzą się o 21:30, a koncert rozpocznie się o 22:30. Tym razem do wyboru mamy cztery rodzaje biletów: płyta pula pierwsza (75zł), płyta pula druga (85zł), trybuny (109zł) i balkon (109zł).

Wrocław

W stolicy województwa dolnośląskiego Taco zagra aż dwa razy, 3 i 4 listopada 2018. Obydwa koncerty odbędą się w Klubie A2. Koszt biletów to 85zł. Drzwi otworzą się o 18:00, a koncert zacznie się o 20:00.

Należy spieszyć się z zakupem! Zostały już jedynie bilety na płytę z puli drugiej i trybuny!

W przypadku pojawienia się kolejnych puli wejściówek, informacje zostaną zaktualizowane. Zakupu biletów można dokonać  tutaj.