Nowa płyta Taco Hemingwaya!

Nowa płyta Taco Hemingwaya
fot. https://i.ytimg.com/vi/kO6Ky8L0nrI/maxresdefault.jpg

Ledwo zdążyliśmy ochłonąć po ostatnim koncercie Taconafide na Open’er Festival 2018, a tymczasem w Internecie pojawiła się niezapowiedziana tracklista i okładka do nowego krążka Taco Hemingwaya. Wygląda na to, że nowa płyta Taco wyjdzie już w piątek 13-tego!

Po SOMA 0,5 MG czas na solo

W głośnikach wciąż rozbrzmiewa Tamagotchi oraz wszystkie inne piosenki w duecie z Quebonafide. Tym razem jednak czeka na nas nowa solowa płyta Taco Hemingwaya. Poza tym, w 2018 ma pojawić się jeszcze jeden jego projekt.

Przypomnijmy – Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak ma na swoim koncie 7 studyjnych albumów, w tym nowy – Cafe Belga oraz wspólny projekt z Quebonafide. Był trzykrotnie nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyka w kategorii Album roku hip-hop i dwukrotnym laureatem nagrody za album Umowa o dzieło oraz Szprycer. Z pewnością jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów w Polsce, którego sława rośnie coraz bardziej i bardziej. Jego kawałki poruszają tłumy, dzięki nietuzinkowym tekstom, w których zachowana jest ciągłość i spójność tematyczna albumów oraz jak niektórzy twierdzą – warszawski raper stoi na granicy między rapem, popem i poezją, co znaczenie wyróżnia go od pozostałych raperów.

Nowa płyta Taco Hemingwaya – Cafe Belga

Na Genius.com pojawiła się cała tracklista i okładka do niespodziewanej płyty Taco Hemingwaya. Dzień przed prognozowaną premierą (13.07) na kanale YouTube Taco Hemingwaya zaczęły pojawiać się nowe utwory. Czyżby raper chciał nas całkowicie zaskoczyć?

Podobno niektórzy z fanów znajdowali w sklepach zbyt wcześnie wyłożone egzemplarze nowej płyty.

Ciekawy jest dialog na końcu kawałka 2031, w którym Taco mówi: Damy radę z 13 lipca, myślisz, z tą premierą? Bo mam linijkę taką, żeby zrobić 13 lipca i to będzie fajny smaczek. To będzie fajne, ktoś w dniu premiery to usłyszy i będzie wiesz – o, że to dzisiaj, bum. Wiesz o co chodzi?

Tracklista Cafe Belga:

01 – Café Belga
02 – ZTM
03 – Wszystko Na Niby
04 – Reżyseria Kubrick
05 – 2031
06 – Fiji
07 – Abonent jest czasowo niedostępny
08 – Motorola
09 – Modigliani
10 – Adieu
11 – 4 AM in Girona

Jak myślicie, będzie to BUM?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here